Reklama

"Bądź w olimpijskiej formie"

Opublikowano:
Autor:

"Bądź w olimpijskiej formie" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Żychliński Dom Kultury zaprasza do udziału w programie "Bądź w olimpijskiej formie". Projekt to wieloletnie przedsięwzięcie, którego celem jest propagowanie aktywności fizycznej wśród grupy wiekowej 60+ (u nas już mogą to być osoby po 40 roku życia).Głównym ambasadorem programu jest wybitny polski sportowiec, mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Projekt realizowany jest w ramach "Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013" oraz "Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020" Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt skierowany jest do wszystkich starszych osób w Polsce, które zainteresowane są utrzymaniem dobrej kondycji fizycznej, po jej obniżeniu spowodowanym wiekiem lub chorobą. Zastosowane narzędzia informatyczne dają każdemu szansę skorzystania z propozycji zestawu ćwiczeń dostosowanego do wieku.

Program zakłada zwiększenie motywowania seniorów poprzez skierowanie oferty współpracy bezpośrednio do organizacji działających na rzecz osób po 60 roku życia, zaś zachętą do udziału w programie jest bezpośredni udział mistrza olimpijskiego Władysława Kozakiewicza.

Bezpośrednia prezentacja ćwiczeń pod okiem patrona, z udziałem seniorów, a nie wysportowanych statystów, pozwoli w wielu przypadkach na przełamanie zahamowań i oporów uczestników.

Spotkanie odbędzie się 7 października o godz. 11 w Żychlińskim Domu Kultury.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń z Władysławem Kozakiewiczem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE