Reklama

Reklama

„Bezpieczna kobieta”: policja i ANSGK zapraszają na wykład i podsumowują akcję [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 22 kwi 2022 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Akcja "Bezpieczna kobieta" dobiega końca. To dwumiesięczny cykl szkoleń dla kobiet zorganizowany przez Akademię Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kutnie. Przed nami wykład, na który organizatorzy zapraszają wszystkie chętne Panie.

Reklama

Zajęcia organizowane i prowadzone są przez: ANSGK w Kutnie, Sekcję Taekwondo AZS ANSGK Kutno oraz kutnowską policję.

W ramach akcji kutnianki uczestniczyły w treningach Taekwondo z elementami samoobrony oraz ogólnodostępnych wykładach. Ostatni z nich zaplanowany jest na 27 kwietnia. 

- Już w następną środę odbędzie się wykład dotyczący „Procedur postępowania Policji w przypadku zaistnienia przemocy". Wszystkie chętne panie zapraszamy do ANSGK w Kutnie przy ul. Lelewela 7. Wstęp bezpłatny – informuje kutnowska policja.

Przypomnijmy, 23 marca trening dla uczestniczek warsztatów poprowadzili między innymi instruktorzy taktyk i technik interwencji z kutnowskiej komendy - kom. Emil Kowalski oraz st. sierż. Damian Tomczak, który posiada czarny pas w Taekwondo (1DAN). 

Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem pań na macie. To nie tylko wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zachowania w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia i życia, ale również promowanie aktywnego trybu życia.

30 marca gościem specjalnym była natomiast Natalia Rybarczyk – mistrzyni świata w Taekwondo, coach i trener mentalny, autorka książki „Walcz i wygrywaj”, która oprócz treningu poprowadziła wykład dla pań dot. motywacji, zdobywania celów i waleczności w życiu.

Info: KPP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)