Reklama

"Bezpieczne Szymanowskiego i Olimpijska - damy radę"

Opublikowano:
Autor:

"Bezpieczne Szymanowskiego i Olimpijska - damy radę" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Projekt nr 6 "Bezpieczne Szymanowskiego i Olimpijska - damy radę" zakłada budowę chodnika na odcinku od ronda rot. W. Pileckiego do skrzyżowania z wjazdem do sklepów Czerwonej Torebki.Istniejący chodnik jest zbyt wąski i jego zły stan techniczny, ubytki, pęknięcia i nierówności stanowią dużą przeszkodę w poruszaniu się osób niepełnosprawnych, starszych czy rodziców z małymi dziećmi jeżdżącymi w wózkach.

Od czasu powstania ronda i udrożnienia ulicy Żwirki i Wigury odcinek ten jest bardzo często uczęszczany przez osoby, które kierują się w stronę ul. Żwirki i Wigury czy Bricomarche. Obecnie zbyt mała szerokość chodnika zmusza do korzystania z drugiej strony ulicy, co powoduje nadłożenia drogi i pokonywania barier architektonicznych w postaci zbyt dużych krawężników (szczególnie w przypadku osób niepełnosprawnych czy rodziców z dziećmi jeżdżącymi w wózkach).

Poszerzenie i wymiana nawierzchni chodnika wpłynie na bezpieczeństwo przechodniów i estetykę tego miejsca, a także ułatwi poruszanie się.

Zachęcamy do oddania jednego z trzech Twoich głosów na projekt nr 6.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE