Reklama

Reklama

Bezpieczne wakacje: kutnowscy policjanci troszczą się o najmłodszych [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci w czasie wakacji w szczególny sposób troszczą się o dzieci i robią wszystko, by zapewnić im bezpieczny wypoczynek również na obozach, koloniach czy półkoloniach organizowanych przez miasto. Mundurowi spotykając się z dziećmi rozmawiają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a wiodącym tematem spotkań jest bezpieczeństwo nad wodą w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” .

Reklama

Mundurowi podczas spotkań przypominają dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Szczególną uwagę zwracają na niebezpieczeństwa jakie niosą ze sobą kąpiele na niestrzeżonych akwenach. Policjanci rozmawiają także o zagrożeniach w Internecie i kontaktach z osobami obcymi.

Przypominają o roli jaką pełnią odblaski zwracając uwagę, iż każdy nie tylko dziecko powinien dla własnego bezpieczeństwa posiadać na odzieży chociaż mały odblask, szczególnie jeśli w porze wieczorowo – nocnej porusza się po drogach. W ramach spotkania  dzieci otrzymują książeczki profilaktyczne. Takie spotkania mundurowych z dziećmi przebywającymi na półkoloniach będą kontynuowane przez cały okres wakacji.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy