Reklama

Reklama

Bezpłatne konsultacje logopedyczne w Kutnie. Trwają zapisy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Bezpłatne konsultacje logopedyczne w Kutnie. Trwają zapisy - Zdjęcie główne

Bezpłatne konsultacje logopedyczne w Kutnie. Trwają zapisy | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 marca przypada Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji jeden z kutnowskich gabinetów logopedycznych zaprasza na darmowe konsultacje.

Reklama

Co roku, 6 marca, w związku z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy, w wielu placówkach odbywają się różne działania profilaktyczne. Na bezpłatne badania logopedyczne zaprasza również Gabinet Logopedyczny Wanda Poświatowska, mieszczący się w Kutnie, przy ul. Zamkowej 6/ IV. Konsultacje odbędą się 18 marca w godz. 10.00- 14.00. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Logopedów.

Zapisy pod nr telefonu: 500 26 25 25

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest w krajach Unii Europejskiej od 2004 roku. Pomysłodawcą wydarzenia była organizacja CPLOL (Komitet Łącznikowy Terapeutów Mowy/Logopedów), zrzeszająca terapeutów i logopedów językowych z całej Europy. W Polsce święto obchodzone jest od 2007 roku.

Z inicjatywy Polskiego Związku Logopedów w tym dniu prowadzona jest ogólnopolska akcja „Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych". Adresatami akcji są rodzice niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, których rozwój i komunikacja budzą niepokój. Święto ma na celu zmobilizowanie opiekunów, by nie zwlekali z wizytą u specjalisty z dzieckiem, które ma problem z mówieniem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy