Reklama

Reklama

Biedronka inwestuje w setki „paczkomatów”. Czy pojawią się też w Kutnie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archwiwum/mat. pras. Poczty Polskiej

Biedronka inwestuje w setki „paczkomatów”. Czy pojawią się też w Kutnie? - Zdjęcie główne

Biedronka inwestuje w setki „paczkomatów”. Czy pojawią się też w Kutnie? | foto archwiwum/mat. pras. Poczty Polskiej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sklepy Biedronka coraz bardziej wzbogacają oferowane przez siebie usługi pocztowe. Biuro prasowe sieci poinformowało dziś o współpracy z Pocztą Polską i uruchomieniu 750 automatów paczkowych zamontowanych przy marketach w całym kraju. Czy pojawią się także w Kutnie?

Reklama

Pierwsze urządzenia spod szyldu Pocztex Automat zlokalizowane zostaną na parkingach przy placówkach sieci Biedronka i pojawią się w I kwartale 2022 r. Niestety na razie nie wiadomo, czy usługa będzie również dostępna w Kutnie.

Automaty będą posiadać możliwość wygodnego nadawania i odbierania paczek. Ponadto zostaną wyposażone w ekran dotykowy oraz terminal płatniczy. Klienci będą mogli bezpośrednio w automacie Poczty dokonać płatności kartą lub BLIK-iem za przesyłki nadawane i pobraniowe. Dla osób niedowidzących i niewidomych przewidziano dodatkowe ułatwienia dostępu poprzez wyposażenie maszyn w specjalną klawiaturę ze znakami alfabetu Braille'a oraz obsługą głosową. Znajdziemy w nich 60 lub 80 skrytek.

- Dzięki rozszerzeniu dotychczasowej współpracy z Pocztą Polską nasi klienci będą mogli w trakcie codziennych zakupów odbierać i nadawać paczki, wykorzystując wygodne i nowoczesne urządzenia. W połowie przyszłego roku ta możliwość będzie dotyczyć niemalże co czwartej placówki sieci Biedronka – informuje Przemysław Jurowicz, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami w sieci Biedronka.

Wraz z rozszerzeniem współpracy planowane jest też uruchomienie aplikacji mobilnej pozwalającej na nadawanie, śledzenie oraz odbiór paczek w Automatach Pocztex zlokalizowanych przy sklepach Biedronka.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jeśli „paczkomaty” pojawią się w Kutnie, będziecie z nich korzystać? 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE