Reklama

Biedronka reaguje na obostrzenia: sklepy otwarte nawet przez całą dobę! Jak będzie w Kutnie?

Opublikowano:
Autor:

Biedronka reaguje na obostrzenia: sklepy otwarte nawet przez całą dobę! Jak będzie w Kutnie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wymuszają zmiany - również w przypadku sieci sklepów. Doskonałym tego przykładem jest Biedronka, która wydłuża godziny otwarcia swoich punktów w całej Polsce. Od najbliższego weekendu ponad 40 z nich będzie działać całodobowo, a ok. 650 – do 23.30. W jakich godzinach będą otwarte kutnowskie dyskonty?

To powrót do słynnej Akcji 24, którą wprowadzono 1 kwietnia, podczas pierwszej fazy pandemii.

Już od tego weekendu niemal 2600 sklepów Biedronki działać będzie co najmniej do godz. 23.00, a w najbliższych dniach wydłużenie godzin będzie dotyczyło kolejnych placówek, których sieć ma ponad 3 tysiące w całym kraju.

- Wydłużenie godzin otwarcia sklepu wpłynie na mniejszą liczbę klientów w jednym momencie, co zwiększy bezpieczeństwo zakupów zarówno dla klientów, jak i pracowników. Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo - twierdzi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

A jak będzie w przypadku sklepów w Kutnie? Punkty będą otwarte od godz. 6:00 do godz. 23:00 na Łąkoszynie, a także przy ul. Grunwaldzkiej, ul. Mickiewicza i ul. Chodkiewicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE