Reklama

Reklama

Biedronka sypnie kasą dla pracowników: dodatkowe 2,5 tys. na rękę. Do kogo trafią pieniądze?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Biedronka sypnie kasą dla pracowników: dodatkowe 2,5 tys. na rękę. Do kogo trafią pieniądze? - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed Świętami Wielkanocnymi pracownicy sieci Biedronka mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. W ramach Nagrody Specjalnej im. Soares dos Santos, ponad 50 tysięcy z nich otrzyma 2500 zł. Którzy pracownicy otrzymają extra kasę?

Reklama

 To uhonorowanie dla osób, dzięki którym miliony Polaków mogły liczyć na to, że codziennie kupią niezbędne produkty mimo ciężkich i wymagających miesięcy pandemii - uzasadnia Grupa Jeronimo Polska. 

Nagroda Specjalna im. Soares dos Santos w wysokości 2500 zł dla pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych będzie w tym roku o 200 zł wyższa niż ubiegłoroczna. Jak czytamy na stronie Biedronki, wszystkie nagrody zostaną wypłacone na konta pracowników jeszcze w marcu, a więc o miesiąc wcześniej niż w poprzednich latach. Ma to ułatwić pracownikom przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych.

Którzy pracownicy są uprawnieni do otrzymania nagrody?

Dodatkowa kasa trafi do pracowników, którzy rozpoczęli pracę na podstawie umowy o pracę nie później niż 01.03.2020 r. i byli zatrudnieni w dniu 01.03.2021 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2020 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

Był to czas zdominowany przez pandemię, w którym, pomimo wielu niespotykanych dotąd wyzwań, udało nam się nie tylko wspólnie zapewnić ciągłość funkcjonowania firmy, ale także wzmocnić pozycję lidera rynku. Kluczem do sukcesu było bezpieczeństwo i bliskość – względem pracowników, klientów, jak i dostawców – oraz szybkie i skuteczne reagowanie na szybko zmieniające się realia pandemii.

- Miniony rok był dla wszystkich rokiem wyjątkowym, a pracownicy sieci Biedronka w tych trudnych czasach wykazali się wyjątkową odpowiedzialnością i zrozumieniem ważnej roli społecznej. Był to czas zdominowany przez pandemię, w którym, pomimo wielu niespotykanych dotąd wyzwań, udało nam się nie tylko wspólnie zapewnić ciągłość funkcjonowania firmy, ale także wzmocnić pozycję lidera rynku. Kluczem do sukcesu było bezpieczeństwo i bliskość – względem pracowników, klientów, jak i dostawców – oraz szybkie i skuteczne reagowanie na szybko zmieniające się realia pandemii - mówi Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jeronimo Martins.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy