Reklama

Reklama

Biskup z COVID-19. ''Otoczmy go modlitwą''

Opublikowano: 28 października 2020 12:32
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Diecezja Łowicka poinformowała, że biskup ordynariusz Andrzej Dziuba choruje na COVID-19. Na szczęście stan zdrowia duszpasterza jest dobry.

Reklama

Diecezja Łowicka wydała komunikat o stanie zdrowia Biskupa Łowickiego Andrzeja Franciszka Dziuby. Wynika z niego, że biskup na szczęście nie jest hospitalizowany.

- W dniu 28 października 2020 roku stwierdzono obecność koronawirusa u Biskupa Łowickiego Andrzeja Franciszka Dziuby. Ksiądz Biskup czuje się dobrze. Przebywa w izolacji domowej i poddaje się nakazanym restrykcjom sanitarnym. Otoczmy modlitwą Księdza Biskupa, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia - informuje wikariusz generalny, ks. bp Wojciech Osial.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.