Reklama

Reklama

Bitwa na argumenty, czyli Kutnowskie Debaty Oksfordzie czas start! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 27 kwi 2022 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Za nami pierwsze spotkanie w ramach projektu Kutnowskich Debat Oksfordzkich. W inicjatywie uczestniczą uczniowie wszystkich szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu.

Reklama

Do projektu przystąpiła młodzież z ośmiu szkół: I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie, Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie, Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie, Zespołu Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie-Azorach, Zespołu Szkół w Żychlinie oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Żychlinie.

- Idea debat oksfordzkich przyświecała mi od dłuższego czasu. Jestem zwolenniczką debatowania, starć dwóch racji, siły argumentów. To projekt, który całkowicie oddajemy uczniom, naszych powiatowych szkół. Każdy etap przygotowania debat jest poprzedzany dyskusją z uczestnikami projektu. Wszyscy wspólnie go projektujemy. - mówi wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska, pomysłodawczyni projektu debat w powiatowych szkołach.

Uczestnicy otrzymali pakiety startowe.

Info: Powiat Kutnowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy