Reklama

Reklama

"Bo w jedności siła jest!" czyli 110-lecie ZNP

Opublikowano: sob, 14 lis 2015 16:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sala widowiskowa Kutnowskiego Domu Kultury zapełniła się dzisiaj nauczycielami, osobami związanymi z nauczaniem a także przedstawicielami władz. Wszystko za sprawą uroczystych obchodów jubileuszu z okazji 110 rocznicy powstania Związku Nauczycielstwa Polskiego. Niedługo po rozpoczęciu uroczystości zebranym przedstawiono prezentację multimedialną, która w interesujący sposób przedstawiła dzieje i działalność ZNP od dnia jego powstania. Po projekcji przyszedł czas na najważniejszy punktm dzisiejszej uroczystości, czyli odznaczenie członków związku za szczególne zasługi lub długi staż członkowstwa. Ich pełną listę opublikujemy wkrótce.

Reklama

Nagrody otrzymali jednak nie tylko członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego, ale także m.in. przedstawiciele władz powiatu kutnowskiego i Miasta Kutna, czyli starosta Krzystof Debich i prezydent Zbigniew Burzyński, kwiaty i podziękowania składano także na ręce Mariusza Kozarskiego, prezesa Zarządu Oddziału Międzygminego ZNP w Kutnie.

Po rozdaniu wszystkich nagród i odznaczeń oraz krótkich przemowach ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli z okazji 110-lecia ZNP. Przygotowano również występy artystyczne a także poczęstunek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)