Reklama

Reklama

Burmistrz Żychlina chce dać dobry przykład. Zapowiada, że zaszczepi się przeciw COVID-19

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiuwm

Burmistrz Żychlina chce dać dobry przykład. Zapowiada, że zaszczepi się przeciw COVID-19 - Zdjęcie główne

Grzegorz Ambroziak zapowiada, że zaszczepi się przeciw COVID-19 | foto archiuwm

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od wielu miesięcy świat walczy z pandemią koronawirusa. Choroba COVID-19 zbiera tragiczne żniwo i niestety nie było widać poprawy sytuacji. Remedium na to ogólnoświatowe zagrożenie mają być szczepienia, które w Polsce rozpoczęły się wczoraj. Wiele osób publicznych chcąc dać dobry przykład zapowiada, że podda się szczepieniu. Wśród nich znalazł się burmistrz Żychlina.

Reklama

Poniżej pełna treść pisma Grzegorza Ambroziaka skierowanego do mieszkańców gminy Żychlin. Włodarz zapowiada w nim, że podda się szczepieniu jak tylko będzie to możliwe.

Mam nadzieję, że większość z nas zdecyduje się na szczepienie, co może pomóc nam zabezpieczyć siebie i swoich bliski, przyjaciół i współpracowników. Pomoże nam wreszcie wrócić do normalnego życia. Zwracam się do mieszkańców z apelem o przemyślenie swojej decyzji i dokładne sprawdzenie źródła informacji nt. szczepionek ponieważ w internecie pojawia się wiele fałszywych informacji o ich szkodliwości.

Mam zaufanie do specjalistów i autorytetów medycznych, osób takich jak prof. Krzysztof Simon czy dr Paweł Grzesiowki i uważam, że masowe szczepienia mogą pomóc zwalczyć pandemię. Sam się zaszczepię dla przykładu w pierwszym, dostępnym dla mojej grupy zawodowej terminie. To ważne, żebyśmy przyjęli odpowiedzialną postawę, ponieważ bez naszego czynnego udziału nie uda się pokonać zagrożenia.

Poniżej zamieszczam linki do stron, na których znajdują się ważne informacje źródłowe. Warto przeczytać i upewnić się, że sensacje o szczepionkach, które przekazujemy sobie w formie plotek, nie są wyssanymi z palca bzdurami, jak „płaska ziemia” czy szkodliwość różnych „tajemniczych fal”.

Bardzo proszę, jeśli jest Pani, jest Pan przekonana/y, że szczepienia to zło, nie straszcie innych osób, bo szczepionka może pomóc uratować czyjeś życie!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dobrego zdrowia!

Grzegorz Ambroziak

Burmistrz Żychlina

Narodowy Program Szczepień (dokument) służy zaplanowaniu działań, które mają zagwarantować przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych szczepień wśród obywateli Polski. Obejmuje nie tylko zakup odpowiedniej liczby szczepionek, ich dystrybucję, ale także monitoring przebiegu i efektywności szczepienia oraz bezpieczeństwo Polaków.

  • bezpiecznych i skutecznych,
  • w wystarczającej ilości,
  • w najkrótszym czasie,
  • darmowych,
  • dobrowolnych,
  • łatwo dostępnych.
Dokument składa się z 9 rozdziałów opisujących m. in. skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, proces zakupów i finansowanie, dystrybucję i logistykę, zalecenia medyczne i organizację punktów szczepień czy kolejność szczepień.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy