Reklama

By zrzucone kilogramy NIE powróciły

Opublikowano:
Autor:

By zrzucone kilogramy NIE powróciły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pomysłów na odchudzanie jest wiele – modne diety, reklamowane tabletki czy koktajle zastępujące posiłki. Niestety większość z tych metod jest niezdrowa dla naszego organizmu i do tego mało skuteczna, ponieważ gwarantują efekt tylko na krótką chwilę. Proces odchudzania nie jest prosty i dla wielu osób utrzymanie odpowiedniej diety to po prostu katorga. Drastyczne ograniczanie kalorii, kiepskie samopoczucie, osłabienie i nieunikniony efekt jo-jo to bolączka wielu odchudzających się osób. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi Naturhouse.

Dietetycy Naturhouse, działając na przestrzeni kilkunastu lat, wypracowali i dowiedli skuteczności swojej metody w wielu krajach na świecie. Opieramy się na założeniu, że zdrowa dieta to nie tylko zmieniony jadłospis na jakiś czas, ale nowy styl życia.

Kuracja proponowana przez Naturhouse jest pełnowartościowa i dobrze zbilansowana. Posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu, a także smaczne, dzięki czemu odchudzanie jest przyjemne.

Dieta uzupełniona jest naturalnymi suplementami, których skuteczność związana jest z wykorzystaniem wyciągów z roślin i ziół. Suplementacja pomaga nie tylko uzyskać lepsze efekty kuracji, ale również poprawia nasze samopoczucie i wygląd.

Aby cały proces przebiegał prawidłowo, centra Naturhouse prowadzą swoje kuracje w trybie tygodniowym. Podczas spotkań dietetyk kontroluje proces odchudzania oraz jest wsparciem merytorycznym i emocjonalnym, co pozwala na utrzymanie wysokiej motywacji i osiągnięcie sukcesu.

Ostatnim etapem kuracji jest stabilizacja. Żeby efekty zostały z nami na długo, dietetyk musi „wyprowadzić” nas z diety, stopniowo zwiększając jej kaloryczność i włączając produkty, których wcześniej należało unikać.

Ten etap gwarantuje, że nie wystąpi efekt jo-jo. Nawyki żywieniowe wypracowane pod okiem specjalisty zaprocentują po zakończeniu kuracji odchudzającej.

Zapraszamy do Centrum Naturhouse w Kutnie, w którym od początku roku wspólnie zgubiliśmy już 438 kilogramów! (miesięczny koszt kuracji już od 320zł).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE