Reklama

Była szefowa łódzkiego NFZ zostanie prezesem kutnowskiego szpitala?

Opublikowano:
Autor:

Była szefowa łódzkiego NFZ zostanie prezesem kutnowskiego szpitala? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy Kutnowski Szpital Samorządowy czekają kolejne zmiany? Według nieoficjalnych informacji, Starostwo Powiatowe w Kutnie prowadziło bądź prowadzi rozmowy z Jolantą Kręcką, byłą dyrektor łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Byłaby to już druga w tym roku zmiana na fotelu prezesa szpitala. Przypomnijmy, że 1 lipca rezygnację z tego stanowiska złożył Robert Wilanowski. Zastąpił go ówczesny dyrektor ds. medycznych KSS, Marek Kiełczewski.

Jolanta Kręcka jest absolwentką łódzkiej Akademii Medycznej. W latach 1981-1996 pracowała jako lekarz. W latach 1996-1998 była naczelnikiem Wydziału Zdrowia w Urzędzie Miejskim w Starachowicach; dyrektor i współtwórca pierwszego niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej (1997-2008). Od 2008 roku zarządzała Powiatowym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Następnie objęła stanowisko szefa łódzkiego NFZ.

Ponadto Jolanta Kręcka była radną Sejmiku II i IV kadencji. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 2 (powiaty: konecki, starachowicki, skarżyski). Była wówczas członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE