Reklama

Reklama

Były prezes PZPN jednak nie odwiedził Kutna. Z jakiego powodu?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: powiat kutnowski

Były prezes PZPN jednak nie odwiedził Kutna. Z jakiego powodu? - Zdjęcie główne

foto powiat kutnowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zaplanowana na wczoraj wizyta Michała Listkiewicza, która miała odbyć się w Starostwie Powiatowym w Kutnie, nie doszła ostatecznie do skutku. Władze powiatu wyjaśniają dlaczego i zapowiadają, że były prezes PZPZ przyjedzie do naszego miasta w innym terminie.

Reklama

Członek zarządu Powiatu Kutnowskiego, Tomasz Walczewski informuje, że wszystko to przez obostrzenia związane z COViD-19.

- Konferencja prasowa z udziałem Pana Michała Listkiewicza, byłego prezesa PZPN i sędziego międzynarodowego, a obecnie prezesa Polskiego Związku TEQBALL i członków Zarządu TEQBALL- Krzysztofa Ochędalskiego i Kajetana Listkiewicza, która była zaplanowana na 29 marca w  Starostwie Powiatowym w Kutnie , zostaje odwołana i przełożona na inny termin, w zależności od sytuacji epidemiologicznej - wyjaśnia Walczewski.

Jak dodaje Tomasz Marciniak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego oraz koordynator projektu, konferencja miała dotyczyć działań w zakresie popularyzacji nowej dyscypliny sportowej TEQBALL oraz tworzenia ligi TEQBALL dla szkół , klubów sportowych i stref w przestrzeni publicznej Miasta Kutno i Powiatu Kutnowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy