Reklama

CCC w galerii będzie trzy razy większe! Najemcy inwestują w MMG

Opublikowano:
Autor:

CCC w galerii będzie trzy razy większe! Najemcy inwestują w MMG - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak niektórzy już zauważyli, salon CCC przy ulicy Wyszyńskiego został zamknięty. Nie oznacza to, że marka powoli znika z Kutna, wręcz przeciwnie - sklep w galerii MMG Centers zostanie powiększony i to znacznie!

O sprawie pisze branżowy portal retailnet.pl. CCC powiększy swój salon o ponad 850 mkw. Sklep o łącznej powierzchni 1,3 tys. mkw., zostanie oddany do dyspozycji klientów w nowej lokalizacji, w pierwszym kwartale tego roku.

– Klienci MMG Centers Kutno zrobią zakupy w powiększonym salonie CCC. Zdecydowaliśmy się na powiększenie salonu z 443 mkw. do 1,3 tys. mkw. Taka zmiana umożliwi zaprezentowanie szerszego asortymentu i większego wyboru produktów, a także da więcej możliwości aranżacji przestrzeni. W ofercie salonu CCC są produkty marek własnych Lasocki, Clara Barson, czy Sprandi, jak i popularne marki obce Ponadto w salonie znajdzie się miejsce na nowy asortyment, m.in. walizki, czapki, szaliki – mówi portalowi retailnet.pl Karol Semik, dyrektor ekspansji CCC. – Przy aranżacji nowego sklepu CCC w MMG Centers Kutno postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal zyska nowy podział na sekcje produktowe i kolorystykę. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design. Salon na pewno przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do odwiedzin. Po zwiększeniu powierzchni salon CCC będzie jedynym salonem w Kutnie i jednym z największych w regionie – dodaje.

Powiększony salon CCC z nową aranżacją i szerszym asortymentem znajdzie się na parterze, w sąsiedztwie sklepów Biedronka i Reserved. Lokal, prócz dotychczasowego wejścia z pasażu, zyska nowe, bezpośrednie wejście z parkingu przed obiektem.

To dopiero początek zmian w galerii?

Zmiany to pokłosie przejęcia we wrześniu 2017 ówczesnej galerii Marcredo przez Master Management Group.

– Od momentu przejęcia galerii w Kutnie słuchamy sugestii klientów i staramy się dopasować ofertę centrum do ich oczekiwań. Cieszymy się, że dobre wyniki naszego obiektu przekładają się na rozwój współpracy z najemcami. W grudniu otworzyliśmy Biedronkę, teraz salon CCC zostanie powiększony trzykrotnie, a to dopiero początek pozytywnych zmian zaplanowanych na ten rok – mówi Michał Masztakowski, Dyrektor ds. rozwoju w Master Management Group.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE