Reklama

Reklama

Chcesz, by puszka WOŚP pojawiła się w Twojej firmie? Zobacz, jak to zrobić

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WOŚP

Chcesz, by puszka WOŚP pojawiła się w Twojej firmie? Zobacz, jak to zrobić - Zdjęcie główne

. | foto WOŚP

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 15 grudnia w całej Polsce pojawiły się sztabowe puszki stacjonarne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz, aby puszka WOŚP trafiła także do twojej siedziby, poniżej dowiesz się, jak to zrobić.

Reklama

Zbiórka do sztabowych puszek stacjonarnych a rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy trwa od 15 grudnia do 10 stycznia. Rejestracja takiej puszki jest niezwykle prosta:

1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl

2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.

3. Wybierz ścieżkę DLA FIRM i WYDARZEŃ

4. Zobaczysz dwa przyciski

Sztabowa Puszka Stacjonarna (tekturowa puszka) - składam wniosekeSkabonka firmowa (zbiórka online) - załóż natychmiast

5. Wybierz jeden z wariantów - strona przeniesie Cię do odpowiedniego formularza.

Pamiętajcie, że należy wybrać Sztabu ZHP Kutno – numer 5097

Jeśli wybierzesz wariant Sztabowa Puszka Stacjonarna (tekturowa puszka) - uzupełnij formularz - wniosek o założenie Sztabowej Puszki Stacjonarnej - staniesz się Opiekunem Sztabowej Puszki Stacjonarnej.

Jeśli wybierzesz wariant eSkarbonka, wypełnij formularz konieczny do założenia eSkarbonki firmowej. Po kliknięciu „Zapisz" od razu będziesz miał założoną eSkarbonkę i ten proces się tu kończy.

Czym jest eSkarbonka? eSkarbonka (zbiórka online) to wirtualna puszka iWolontariusza. eSkarbonkę możesz założyć dla swojej firmy i kwestować online razem z zespołem swoich pracowników czy klientów.

Rejestracja Sztabowej Puszki Stacjonarnej odbywa się poprzez zarejestrowanie Sztabowej Puszki Stacjonarnej przez Opiekuna na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl (należy założyć konto na platformie, wybrać zakładkę Sztabowa Puszka Stacjonarna, wybrać z listy Sztab (numer Sztabu ZHP Kutno to 5097) i uzupełnić Formularz Elektroniczny) lub poprzez Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej otrzymany od Sztabu. Szczególnie zachęcamy do rejestracji na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, dzięki czemu będziemy mogli szybko i sprawnie dotrzeć do waszej firmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy