Reklama

Chłopcy z Bedlna Mistrzami Województwa w unihokeju!

Opublikowano:
Autor:

Chłopcy z Bedlna Mistrzami Województwa w unihokeju! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wspaniały gwiazdkowy prezent sobie, całej społeczności szkolnej oraz mieszkańcom Gminy Bedlno sprawili gimnazjaliści Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bedlnie, którzy we wspaniałym stylu zdobyli złote medale w Finale Wojewódzkim w Unihokeju. Zawody odbyły się w Uniejowie, a w tym etapie wystąpiło sześć najlepszych zespołów województwa łódzkiego, które wcześniej wygrały etap powiatowy i rejonowy. Los w eliminacjach grupowych sportowcom z Bedlna przydzielił gimnazja z Nowego Gaju i Bełchatowa. Oto wyniki:Gimnazjum Bedlno – Gimnazjum Nowy Gaj 3:2 ( gole Sobański – dwa, Kuś)Gimnazjum Bedlno – Gimnazjum Bełchatów 2:0 ( gole Kuś, Miziołek)

W finale przeciwnikiem chłopców z Bedlna było gimnazjum z Łubnic, które wygrało rywalizację w województwie w roku poprzednim i było faworytem tego meczu. Jednak ogromna wola walki, zaangażowanie i niemałe umiejętności sprawiły iż uczniowie z Bedlna wygrali mecz finałowy 2:0 po golach Emila Kusia i Kacpra Milczarskiego. Tuż po końcowej syrenie cała drużyna utonęła w tańcu radości. Nagrodą za tytuł mistrzowski będzie udział w Etapie Ogólnopolskim, który odbędzie się w maju przyszłego roku w Elblągu

Przypomnijmy iż jest to drugi awans do etapu ogólnopolskiego reprezentacji chłopców z Bedlna. W październiku zawodnicy prowadzeni przez opiekuna Kamila Gałązkę wywalczyli przepustki do kolejnego etapu w sztafetowych biegach przełajowych.

Skład zespołu: Błażej Domański, Bartosz Mękarski, Bartosz Baranowski, Miłosz Staniaszek, Dawid Dębski, Emil Kuś, Arkadiusz Sobański, Szymon Miziołek, Szymon Wódka, Damian Pietrzak, Kacper Milczarski, Damian Bilski, Brajan Kostrzewa. Opiekun : Kamil Gałązka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE