Reklama

Chodził po sklepach i kradł konsole. Młody mężczyzna w rękach policji

Opublikowano:
Autor:

Chodził po sklepach i kradł konsole. Młody mężczyzna w rękach policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna ukradł łącznie 5 konsoli z dwóch sklepów na terenie Kutna. Dwie z nich już zostały odzyskane przez policjantów. Jak się okazało to nie były jego jedyne przestępstwa jakich się dopuścił w okresie ostatnich kilku miesięcy. 22 -letni mieszkaniec naszego powiatu usłyszał łącznie 4 zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci z kutnowskiej komendy zostali zawiadomieni o kradzieży kilku konsoli ze sklepów na terenie Kutna. Do dwóch z tych zdarzeń doszło w sierpniu 2020 roku, a ostatnia z nich miała miejsce 3 września. Łącznie sprawca ukradł 5 urządzeń, wyrządzając straty na ponad 7 tysięcy złotych.

Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego, na podstawie nagrania z monitoringu, śledczy wytypowali, iż związek z tymi kradzieżami ma mieszkaniec naszego powiatu. 9 września wpadł w ręce kryminalnych. Dwie konsole już został odzyskane przez policjantów. W trakcie dalszych czynności nad sprawą, kryminalni ustalili, że podejrzany o kradzież mężczyzna może mieć związek również z innymi tego typu przestępstwami na terenie miasta.

Okazało się bowiem, że 22-latek w okresie od marca do kwietnia bieżącego roku dokonał jeszcze kilku kradzieży markowych alkoholi w sklepach na kwotę ponad 1000 złotych. 10 września roku podejrzany, który był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu usłyszał łącznie 4 zarzuty dotyczące kradzieży. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE