Reklama

Reklama

Ciągnik rolniczy zablokował rondo na DK 91. W akcji cztery zastępy straży pożarnej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dziś na drodzej krajowej nr 91 w naszym regionie. Ciągnik rolniczy częściowo zablokował rondo, dodatkowo z jego przyczepy wyspało się zboże. Do akcji i pomocy w zebraniu zboża zaangażowano aż cztery zastępy straży pożarnej.

Reklama

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy dziś (8 marca) około godz. 9:00. Wszystko miało miejsce na DK 91 w sąsiednim powiecie łęczyckim.

- Do SKKP PSP w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o kolizji ciągnika rolniczego z przyczepą na skutek której na jezdnie wysypało się zboże. Rondo na DK 91 w miejscowości Łęczyca było częściowo zablokowane - informuje asp. Grzegorz Sobiński, oficer prasowy KP PSP w Łęczycy.

Działania strażaków polegały na sprawdzeniu terenu działań oraz pomocy w zebraniu zboża z jezdni. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

W interwencji brały udział cztery zastępy straży pożarnej - trzy z  Komendy Powiatowej PSP w Łęczycy oraz jeden zastęp OSP z Topoli Królewskiej, łącznie 14 strażaków. Oprócz nich na miejscu pracowali również policjanci z łęczyckiej komendy.

Działania strażaków zakończyły się tuż po godz. 11:00.

Info: KP PSP Łęczyca

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy