Reklama

Reklama

Ciężka praca uczniów doceniona

Opublikowano: wt, 3 lis 2015 17:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W restauracji Hotelu Rondo odbyło się dziś spotkanie młodzieży z organizatorami Festiwalu Szaloma Asza, który miał miejsce w październiku. Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie oraz opiekunki uczniów miały dla nich małe niespodzianki. Dzisiejsze wydarzenie rozpoczęła Magdalena Konczarek, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie. W kilku słowach zdradziła wszystkim zebranym jaki był cel spotkania.

Reklama

- Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Szaloma Asza chcą serdecznie podziękować młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. A. Troczewskiego, która z pełnym profesjonalizmem obsługiwała gości Wieczoru Żydowskiego - mówiła M. Konczarek. Było to ważne wydarzenie, które towarzyszyło tegorocznej edycji festiwalu.

Następnie uczniowie otrzymali zaproszenia dla dwóch osób do Restauracji Hotelu Rondo oraz małe upominki. Później, przy słodkim poczęstunku, wszyscy mogli powspominać przebieg całego festiwalu i atrakcji, które mu towarzyszyły. Cały czas podkreślano, jak istotną sprawą jest, aby młodzież pomagała i czynnie uczestniczyła w podtrzymywaniu tradycji naszego miasta, którą jest uczczenie pamięci żydowskiego pisarza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)