Reklama

Reklama

Co z dodatkiem węglowym? Kutnowski MOPS przyjmuje już wnioski

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Co z dodatkiem węglowym? Kutnowski MOPS przyjmuje już wnioski - Zdjęcie główne

W MOPS Kutno można już składać wnioski o dodatek węglowy | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od dzisiaj (18 sierpnia) można składać wnioski o tzw. dodatek węglowy. Mieszkańcy Kutna chcący uzyskać dopłatę, mogą zgłaszać się w tej sprawie do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Reklama

Dodatek wynosi 3000 zł i nie jest uzależniony od dochodu. Wnioski o wypłatę dodatku węglowego można składać do 30 listopada 2022 r. Odpowiedni formularz można pobrać w tym miejscu - KLIK.

Ważne jest to, aby źródło ogrzewania, na które chcemy otrzymać dodatek musi być zgłoszone lub wpisane do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Wypełniony wniosek można złożyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie, ul. Warszawskie Przedmieście 10a – w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych, pok. 37.

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek – wtorek: 10:00 – 14:00

czwartek – piątek: 10:00 – 14:00

Wnioski można również przesyłać drogą elektroniczną, muszą być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnione profilem zaufanym.

Dodatek przysługuje osobie w gospodarstwie jednoosobowym lub jednej osobie w gospodarstwie wieloosobowym, w którym głównym źródłem ogrzewania jest piec na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy zasilane paliwami stałymi.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (24) 253 44 46, (24) 253 43 09 lub na stronie: https://www.gov.pl/web/klimat/dodatek-weglowy

Info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy