Reklama

Cykl występów chóru Speranza MDK

Opublikowano:
Autor:

Cykl występów chóru Speranza MDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chór SPERANZA wystąpił w ubiegłą niedzielę w kościele parafii Bedlno podczas uroczystych mszy świętych. Był to pierwszy koncert, który rozpoczął cykl występów.Z tym samym programem oprawy mszy i krótkiego koncertu kolęd usłyszeć go będzie można dnia w niedzielę, 20 stycznia w kościele parafii Rdutów podczas nabożeństw o godz. 9:00 i 11:30.

Dzień wcześniej tj. w sobotę, chór wystąpi także w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie podczas inauguracji XXXI koncertu muzyki wokalnej i instrumentalnej sezonu artystycznego 2013 r. organizowanego przez Zarząd TPZK w Kutnie.

W niedzielę, 27 stycznia odbędzie się koncert kolęd, pastorałek i pieśni o tematyce bożonarodzeniowej „Kolędy Świata”. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Bezpłatne wejsciówki do odebrania w MDK i CTMiT.

W programie m.in.: ”White Christmas”, „Feliz Navidad”, „Cicha Noc”, „Wśród nocnej ciszy”, „Dziś dzień wesoły”, „Leć Kolędo”, „Dalej, dalej pędzą sanie” i wiele innych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE