Cztery gole MKS

Cztery gole MKS - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno wygrał 4:0 (1:0) z Nerem Poddębice w meczu sparingowym. Bramki zdobyli dwie Sylwester Płacheta, Krystian Bolimowski i Mariusz Jakubowski.W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli poddębiczanie, ale nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji do zdobycia gola. Raz fantastyczną interwencją popisał się bramkarz "Żółto-Niebieskich", Kamil Karmelita.

Pierwsi prowadzenie uzyskali kutnianie, a na listę strzelców wpisał się najlepszy strzelec poprzedniego sezonu, Sylwester Płacheta.

W drugiej połowie zdecydowaną przewagę mieli piłkarze MKS Kutno co udokumentowali trzema golami. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Sylwester Płacheta, Krystian Bolimowski i Mariusz Jakubowski. Ten ostatni popisał się fantastycznym strzałem z 23 metrów i piłka wylądowała tuż pod poprzeczką.

Z bardzo dobrej strony pokazał się nowy nabytek MKS Kutno, Krystian Bolimowski, który dużo walczył i był zmorą poddębickich piłkarzy. Warty uwagi jest również występ 18-letniego wychowanka Damiana Szatkowskiego.

Następny, ostatni przed ligą sparing odbędzie się w piątek o 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki 26. Rywalem MKS będą rezerwy drugoligowego Pelikana Łowicz.