Reklama

Czy dystrybutor z wodą to dobre rozwiązanie dla domu i biura?

Opublikowano:
Autor:

Czy dystrybutor z wodą to dobre rozwiązanie dla domu i biura? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dystrybutory do wody stają się coraz popularniejsze nie tylko w firmach, ale także w domach. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na wybór wody w dystrybutorach? Ma ona bowiem szereg zalet. Jakich?

Niezależnie od tego, co chcemy kupić i użytkować kierujemy się w wyborze kilkoma czynnikami. Spróbujmy przez ich pryzmat przyjrzeć się wodzie w dystrybutorach, coraz popularniejszej w firmach, ale i w gospodarstwach domowych. Podstawowymi kryteriami zakupu czy zamawiania określonych produktów – zwłaszcza spożywczych – są zazwyczaj takie cechy jak jakość, wydajność i cena. W przypadku rzeczy zamawianych z dużą regularnością i używanych w dużej ilości pojawia się także dodatkowe – praktyczność. Jak w tych kategoriach sprawdza się dystrybutor do wody?

Woda z dystrybutora to dobra jakość

Po co kupować wodę, skoro mamy ją w kranie? Jakość wody w wodociągach znacznie poprawiła się na przestrzeni lat i coraz częściej zachęcani jesteśmy do picia wody z kranu. Owszem, niektórzy mają to szczęście, że kranówka idealnie spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje – przede wszystkim odpowiedni kolor i smak. Czy możemy jednak być pewni jej składu i czystości? Nie wszystko, co dobrze pachnie i wygląda może poszczycić się dobrą jakością. Dla pewności wodę zatem wypada zagotować, co czasem zdecydowanie wydłuża lub trwale odwleka jej użycie. Zwłaszcza gdy mówimy o regularnym piciu wody, tak ważnym dla zachowania zdrowia czy utrzymania efektów diety.

Tymczasem wodaz dystrybutora jest niskozmineralizowana – taką właśnie wodę polecają dietetycy i lekarze – oraz ma dzięki temu neutralny smak. To bardzo istotne jeżeli wody używamy do przygotowywania innych napojów lub potraw.Ponadto nadmiar minerałów zawartych w butelkowanych wodach lub wodzie z kranu może być szkodliwy dla zdrowia – warto zwracać uwagę na optymalną ilość składników mineralnych w codziennej diecie.

Dostawa wody to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie

Jeśli chodzi o praktyczność rozwiązania, dystrybutor z wodą naprawdę pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Nie tylko gwarantuje dostęp do zimnej – czy w rozszerzonej wersji także gorącej – wody potrzebnej do picia czy gotowania, ale także zdejmuje z nas kłopot ciągłego zwracania uwagi na wielkość zapasów wody. Dystrybutory występują w kilku różnych konfiguracjach – łatwo zatem idealnie dopasować zamawiany zestaw do naszych potrzeb – zarówno domowych jak i firmowych.

Regularna dostawa wody w odpowiedniej ilości pozwoli na zapewnienie takiego zapasu, który wyeliminuje konieczność ciągłego uzupełniania zasobów. Oznacza to mniej czasu spędzanego na zakupach, mniej czasu spędzonego na noszeniu ciężkiego ładunku oraz brak konieczności przejmowania się kolejnym wyborem odpowiedniej do zdrowego spożywania wody.

Gdy przeliczymy sobie koszt dostawy wody do domu lub cenę dystrybutora wody w biurze i porównamy z wydatkami koniecznymi dla zapewnienia tej samej ilości wody butelkowanej, z pewnością dojdziemy do wniosku, że automat z wodą to bardzo opłacalna inwestycja.

Woda w baniakach – jaki dystrybutor wybrać?

Możliwości wyboru dostawy wody do biura i domu jest wiele. Wybór powinien zatem zależeć od potrzeb i oczekiwanej wydajności. Przy niewielkim budżecie warto rozważyć zamówienie najprostszego modelu, czyli zwykłej butli z pompką, w innej wersji – z kranem. Można także – przy niewielkiej zresztą różnicy w cenie - wybrać dystrybutor wody z pojemnikiem, ale bez zasilania – woda w baniaku ma wtedy temperaturę otoczenia, a sam baniak łatwo wymienić.

Jeśli chcemy mieć zapewnione wszystkie istotne funkcjonalności, warto wybrać wielofunkcyjne dystrybutory wody – z funkcją chłodzenia i podgrzewania. Ich wielką zaletą jest to, że zapewniają błyskawiczny dostęp do wrzątku, co jest równie praktyczne w biurze jak i w domu. Wszystkie opcje można zawsze przejrzeć na stronach internetowych wiodących dostawców wody i sprawdzić, jakie z oferowanych możliwości najbardziej nam odpowiadają. Warto również zwrócić uwagę na regularność dostaw i czas obowiązującej umowy, a także sprawdzić, jak najwygodniej zamówić dostawę wody do biura lub załatwić dystrybutor wody do domowego użytku - https://getfresh.pl/jak-to-dziala.

Dzięki właściwej decyzji zyskać można wiele – zdrowie, czas i pieniądze. To właśnie dlatego coraz częściej widujemy dystrybutory do wody zarówno w prywatnych firmach, miejscach publicznych i w domach znajomych. Choć z pozoru to tylko kolejna wygodna usługa, ma szereg zalet, o których warto nie zapominać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE