Reklama

Czy Stacja Kutno wygra z pandemią? ''Dokładamy wszelkich starań, aby mogła się odbyć''

Opublikowano:
Autor:

Czy Stacja Kutno wygra z pandemią? ''Dokładamy wszelkich starań, aby mogła się odbyć'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To nie jest łatwy rok, także dla kutnowskiej kultury. Wiele wydarzeń zostało odwołanych, organizacja innych stanęła pod znakiem zapytania. Jak będzie ze Stacją Kutno? Organizatorzy podają planowany termin i zapowiadają, że zrobią wszystko, co w ich mocy, by tegoroczna edycja flagowej kutnowskiej imrezy mogła się odbyć.

- Rok 2020 postawił przed nami wiele wyzwań. Pomimo trudności, dokładamy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja Stacji Kutno mogła się odbyć. Chcemy wysłać w świat piosenkę, która jest dobra na wszystko. Już teraz pracujemy nad organizacją koncertów – konkursowego i galowego, dwóch najważniejszych elementów naszego Festiwalu. Nie wiemy czy spotkamy się na żywo czy online, ale na pewno znów razem posłuchamy niezapomnianych piosenek Kabaretu Starszych Panów – koniecznie przy herbatce. A robimy to wszystko dla Was – naszej cudownej festiwalowej Publiczności. W końcu bez Was jesteśmy ,,bezradni jak piesek, co wypadł z sań”. Liczymy na to, że wspólnie (nawet jeżeli osobno) będziemy dalej tworzyć historię tego niezwykłego wydarzenia, jakim jest Stacja Kutno. Poniżej zamieszczamy regulamin tegorocznego konkursu. Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach związanych z zagrożeniem epidemicznym w kraju. Mamy nadzieję, że ewentualne zmiany będą tylko na lepsze, dlatego sobie i Wam życzymy do zobaczenia!

Termin i miejsce: 21 – 22 listopada 2020, Kutnowski Dom Kultury

Kontakt: Krzysztof Ryzlak, tel.: 605 220 329, [email protected]

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 3 listopada 2020

Nagrody: I miejsce – 5 000 zł brutto, II miejsce – 3 500 zł brutto, III miejsce – 2 500 zł brutto, Nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Kutna – 2 500 zł brutto, Nagroda Rodziny Przyborów – dwa dni w studio nagraniowym

Szczegóły w regulaminie: https://kdk.net.pl/stacja-kutno-2020/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE