Reklama

Reklama

Czytelnicy piszą: Lampy świecą w dzień zamiast po zmroku "Kto zapłaci za takie fanaberie?"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lampy świecące w dzień zamiast wieczorami? To możliwe na kutnowskich ulicach. O jednym z takich przypadków poinformował nas Czytelnik. Gdzie zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego?

Reklama

Opisywana sytuacja ma miejsce na osiedlu Rejtana:

- Lampy świecą w dzień zamiast po zmroku. Wczoraj zupełnie ciemno. Kto płaci za takie fanaberie? Dodam, że to nie pierwszy raz takie rzeczy mają miejsce - pisze do nas Czytelnik.

Gdzie zgłosić awarię oświetlenia ulicznego?

Po stwierdzeniu awarii istotne jest ustalenie, kto zarządza konkretną ulicą. Drogi publiczne w Polsce dzielą się na krajowe, wojewódzkie, powiatowe i gminne. Oświetlenie uliczne na osiedlach mieszkaniowych traktowane jest osobno. Jeżeli mamy wiedzę, do jakiej kategorii należy interesująca nas ulica, powinniśmy zgłosić problemy do jej zarządcy. O sytuacji możemy poinformować Pogotowie Energetyczne (tel. 991), w wielu przypadkach operator odeśle nas jednak właśnie do zarządcy.

Awaria oświetlenia ulicznego w Kutnie

W Kutnie konserwatorem oświetlenia ulicznego na terenie jest firma Energa Oświetlenie. Zgłoszenia o awariach są przyjmowane pod nr telefonu 801 800 103, pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] oraz w godzinach pracy Urzędu Miasta Kutno (7:30 – 15:30) pod nr tel.: 24 253-11-47 (Wydział Zarządzania Drogami i Transportu). Awarie na osiedlach można zgłaszać także w spółdzielni RSM "Pionier" pod numerami 24 355-26-00 oraz 24 355-26-24.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy