Reklama

Reklama

"Dalej w stronę słońca"

Opublikowano: ndz, 28 cze 2015 12:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To motto tegorocznego zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie. Na hali sportowej, która stała się w tym dniu Słonecznym Wzgórzem zakwitły dziesiątki słoneczników. Ich barwy cieszyły oczy wszystkich zgromadzonych: Pana Prezydenta Miasta Kutno, przedstawicieli władz samorządowych, Dyrekcję szkoły, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. Przymioty słońca: żar, jasność i energia znalazły swoje odbicie w tańcu, piosenkach i wierszach, które zaprezentowali utalentowani uczniowie naszej szkoły. Pan Prezydent wręczył dyplomy 59 stypendystom, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce i sporcie oraz pogratulował ich rodzicom. Uczniowie klas IV-VI odebrali również świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i dyplomy. Pani Dyrektor Blus w swoim przemówieniu wymieniła osiągnięcia uczniów w wielu konkursach ogólnopolskich, miejskich i szkolnych. Podkreśliła również, że zwycięzcami są nie tylko ci, którzy sięgają po laury, ale także ci, którzy realizują swoje marzenia i wytrwale dążą do celu.

Reklama

Przedstawiciele klas VI wyrazili swoją wdzięczność w słonecznikowych bukiecikach. Po oficjalnej uroczystości uczniowie rozeszli się do swoich klas, by tam cieszyć się ze świadectw , dyplomów i nagród.

W podobnie słonecznym i radosnym klimacie przebiegało zakończenie uczniów klas 0-III. Barwnym akcentem tej uroczystości było oryginalne przedstawienie baśni ,,Kopciuszek” w wykonaniu uczniów klasy IIIB i IIID.

Liczna rzesza ,,maluchów” również została nagrodzona za wysokie wyniki w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich. Poranek na Słonecznym Wzgórzu był dla uczniów słonecznej ,,Dziewiątki” podsumowaniem ich całorocznej pracy. Opuszczając mury szkoły, powędrowali ku wakacyjnemu słońcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)