Reklama

Dariusz Joński z wizytą w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Dariusz Joński z wizytą w Kutnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O sposobach walki z bezrobociem, problemach młodych i wewnętrznych sprawach partii rozmawiał dziś w Kutnie z członkami sojuszu - poseł Dariusz Joński, rzecznik prasowy ugrupowania, a także szef wojewódzkich struktur SLD.- Rząd nic nie robi, żeby walczyć z bezrobociem - podkreślał podczas spotkania z dziennikarzami. - W naszym województwie mamy 160 tys. osób bez pracy. Tylko w Kutnie bezrobocie kształtuje się na poziomie 19 proc. Te liczby nie kłamią.

- Proponujemy konkretne rozwiązania, m.in. utworzenie centralnych okręgów przemysłowych: na północy kraju, w miejsu, gdzie krzyżują się A1 z A2 oraz na południu Polski. Inwestycje na tym terenie byłyby dofinansowane przez państwo, na zatrudnienie mogłoby liczyć około 50 tys. osób, czyli tyle, ile w tej chwili pracuje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - przekonywał D. Joński.

Podczas konferencji prasowej nie zabrakło też wątku kutnowskiego.

- Władze powiatu kutnowskiego powinny zrezygnować z zakupu luksusowego auta. Mimo że przetarg został już ogłoszony, to można się jeszcze wycofać i odłożyć ten wydatek na później - stwierdził.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE