Reklama

Debich kontra Kłopotowski: Falstart

Opublikowano:
Autor:

Debich kontra Kłopotowski: Falstart - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W kutnowskim Sądzie Rejonowym odbyć się miała dziś pierwsza rozprawa Debich kontra Kłopotowski dotycząca zniesławienia. Miała, ale się nie odbyła, gdyż były wicestarosta nie stawił się w sądzie. W piśmie przesłanym do sądowej kancelarii prosił o przesunięcie rozprawy tłumacząc, że dzisiejszy termin rozprawy kolidował z innym w terminarzu jego pełnomocnika. Ze względu na okres wakacyjny Kłopotowski nie zdążył zaś zatrudnić innego.- To jest przykład obstrukcji procesowej - stwierdził bez ogródek pełnomocnik Krzysztofa Debicha wnioskując o pozostawienie terminów bez zmian, ew. w razie przesunięć - ukaranie obrońcy Kłopotowskiego.Sąd wyznaczył nowy termin rozprawy na 7 października. Wtedy rozstrzygnięta ma zostać kwestia zasadności roszad w terminarzu.

Przypomnijmy, że sprawa sięga jeszcze początku kadencji. Na pierwszej sesji Kłopotowski mówił, że osoba z taką przeszłością jak Krzysztof Debich nie powinna sprawować funkcji starosty.

– Pamiętamy, jak zakończyła się kariera pana Debicha jako prezydenta Kutna. Jest to osoba skompromitowana ze skazującym wyrokiem sądowym – mówił K. Kłopotowski.

Starosta podkreślał, że z zarzutów został oczyszczony i domagał się od lidera opozycji przeprosin. Ten żądania nie spełnił, sprawa trafiła więc do sądu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE