Reklama

Długie godziny bez prądu. Sprawdźcie gdzie wyłączą

Opublikowano:
Autor:

Długie godziny bez prądu. Sprawdźcie gdzie wyłączą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z kilkugodzinnymi przerwami w dostawie energii muszą liczyć się mieszkańcy powiatu kutnowskiego, a i w samym mieście wystąpią podobne utrudnienie. Kiedy i gdzie dokładnie?

Dla tych odbiorców, którzy nie otrzymali informacji od Energi o planowanych wyłączeniach prądu mamy szczegółowy harmonogram. Jeszcze dziś do godzin popołudniowych przerwy w dostawie wystąpią w Sójkach (gm. Strzelce) - do godz. 15:30 i w Bielicach (gm. Krośniewice) - do godz. 16:00. Mieszkańcy ul. Szymanowskiego w Kutnie, a także Sójek, Wierzbia i Sieciechowa mogą natomiast spodziewać się wyłączeń w godzinach 14:00-15:30.

Jutro z kolei na przerwy w dostawie prądu przygotować powinni się mieszkańcy Przyzorza, Dąbkowic i Marianki. Tam utrudnienia potrwają przez 5,5 h od samego ranka - 8:00. 11 maja zaś Energa zaplanowała wyłączenia w czterech miejscowościach znajdujących się w gminie Oporów: Jaworzyna, Skarżynek, Pobórz i Oporów. W pierwszych trzech prądu nie będzie od godz. 8:00 do 10:30, a w Oporowie przez znaczną część dnia bowiem przerwy w dostawie energii wystąpią w godzinach 8:00-17:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE