Reklama

Reklama

Dobre wieści z kutnowskiego szpitala: SOR wzbogacił się o nowy sprzęt! [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nowoczesny sprzęt medyczny trafił do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Reklama

Powiat Kutnowski, w ramach przyznanej dotacji celowej z budżetu państwa, zakupił sprzęt medyczny na potrzeby SOR Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. w Kutnie. Do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego trafiły: aparat USG i wideolaryngoskop.

Powiat zakupił sprzęt medyczny, tj.: aparat USG oraz wideolaryngoskop. Całkowita wartość zadania to 171 071,70 zł, z czego dofinansowanie wysiosło aż 170 tys. zł. Powiat Kutnowski dołożył z własnej kieszeni jedynie 1 071,70 zł.

Przypomnijmy, że to nie jedyne pozytywne wieści, które w ostatnim czasie napływają z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Dopiero co zakończyła się modernizacja Oddziału Intensywnej Terapi. Warta kilka milionów inwestycja była realizowana przez około dwa lata, a oficjalne otwarcie OIOMU odbyło się 9 stycznia. Relacjonowaliśmy to w tym miejscu - KLIK

Oddział został przebudowany i rozbudowany dzięki wsparciu Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wartość inwestycji przekroczyła 7,4 miliona złotych - 5,5 miliona to koszt prac budowlanych, pozostała część tej kwoty została przeznaczona na zakup sprzętu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy