Reklama

Reklama

Sanah, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Rafał Pacześ, czyli kogo mieszkańcy chcieliby zaprosić do Kutna?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: facebook - Dawid Podsiadło, Sławomir, Dawid Kwiatkowski, Sanah

Sanah, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Rafał Pacześ, czyli kogo mieszkańcy chcieliby zaprosić do Kutna? - Zdjęcie główne

Kutnowski Dom Kultury zapytał, kogo kutnianie chcieliby zobaczyć na żywo. Mieszkańcy zostawili mnóstwo odpowiedzi | foto facebook - Dawid Podsiadło, Sławomir, Dawid Kwiatkowski, Sanah

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wraz z początkiem roku Kutnowski Dom Kultury zapytał mieszkańców o to, kogo chcieliby zobaczyć w naszym mieście w najbliższych miesiącach. Odpowiedzi pojawiła się cała masa. Wśród sugestii mieszkańców przeważają piosenkarze, ale nie zabrakło propozycji zaproszenia np. komików.

Reklama

- Mamy początek roku. To jest ten moment, w którym prosimy Was o pomoc. Chcemy poznać Wasze potrzeby! Co dla dzieci, co dla młodzieży, co dla dorosłych? Koncert, teatr, spotkanie, warsztaty, kabaret, stand-up...? - pytali pracownicy Kutnowskiego Domu Kultury.

KDK zachęcał, by mieszkańcy wymieniali ulubionych artystów, aktorów, zespoły, influencerów, których chcieliby zobaczyć na żywo w naszym mieście. 

- Weźmiemy pod uwagę wszystkie pomysły i jak będzie możliwość to je zrealizujemy! - zapewniał KDK.

Post Kutnowskiego Domu Kultury spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy tylko na fanpage KDK zostawili pod nim ponad tysiąc odpowiedzi. Kogo chcieliby zobaczyć w tym roku w naszym mieście?

Spora część internautów oczekuje na wizytę Dawida Kwiatkowskiego. Padają też propozycję takich osób jak Rafał Pacześ, Sanah, wymieniane są zespoły, a wśród nich Kombi, Lombard i Kwiat Jabłoni. Pewna osoba zaproponowała:

- Zenka z playbekiem....ma wprawę po Zakopanem

Mieszkańcy miasta oczekują nie tylko wizyty znanych artystów, ale także równie znanych prezenterów filmów dokumentalnych, czego dowodem jest wpis jednego z mieszkańców:

- Spotkanie z Bogusławem Wołoszańskim. Dla wszystkich temat, każdy lubi historię

Co ciekawe na post KDK odpowiedział… Sławomir proponując kolejną swoją wizytę w Mieście Róż.

- Cześć tu Sławomir. Pozdrowienia z Long Island – napisał Sławomir.

Agnieszka Chylińska, Viki Gabor, Edyta Górniak, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Mateusz Socha, kabaret Hrabi (pojawi się w Kutnie w październiku), Maciej Maleńczuk, Krzysztof Zalewski, Artur Rojek, Dawid Podsiadło… to tylko część propozycji, wyliczanka sugestii mieszkańców Kutna jak widać jest długa.

Niewykonalne jest, by udało się zaprosić do Kutna wszystkie zaproponowane osoby, ale jak krótko po pojawieniu się posta napisali pracownicy KDK:

- To dopiero 15 minut od publikacji posta, a już przynajmniej 3 propozycje trafiliście, które mamy zaplanowane

Czekamy więc na rozwój wydarzeń, tymczasem już dziś w imieniu KDK możemy Was zaprosić na spotkanie z Robertem Janowskim znanym z programu „Jaka to melodia?”. Odbędzie się ono 19 stycznia o godz. 18 w KDK z okazji Dnia Babci i Dziadka. Szczegóły TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy