Reklama

Doładowania Orange

Opublikowano:
Autor:

Doładowania Orange - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Orange Polska to operator telekomunikacyjny, będący monopolistą, a obecnie głównym dostawcą telefonii stacjonarnej w Polsce. Bez wątpienia jest to niekwestionowany lider na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu, także transmisji danych. Kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, które oferuje dostępne są na terenie całego kraju.//

Orange na kartę

Oferta Orange jest niezwykle bogata, stworzona specjalnie dla poszczególnych grup klientów, z myślą o ich indywidualnych potrzebach. Najciekawsze oferty w przeważającej większości dotyczą umów w ramach abonamentu, to jednak nie powinno zniechęcać zwolenników ofert na kartę, gdyż i oni znajdą satysfakcjonujące ich rozwiązanie.

W systemie doładowań pre-paid Orange oferuje różnorakie usługi. W ramach trzech taryf : Orange YES, Orange Smart i Orange FREE dostępne są usługi takie jak: bezpłatne połączenia i SMS-y w sieci, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, atrakcyjne pakiety internetowe, a także (co cieszy się ostatnio szczególną popularnością) możliwość przeniesienia numeru.

Doładowania pre-paid to nic innego jak zwykłe popularne doładowanie dostępne niegdyś tylko i wyłącznie pod postacią zdrapki zakupionej w kiosku. Opłata jest wnoszona z góry, natomiast wykorzystanie nabytych jednostek jest możliwe przez czas określony przez operatora. Doładowania dostępne w kwotach 5 zł, 10 zł, 25 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. W zależności od kwoty czas na wykorzystanie i odbieranie połączeń wynosi od 2 dni do 12 miesięcy.

Zalety oferty bez abonamentu

Dużym plusem doładowań pre-paid jest brak konieczności zawierania pisemnej umowy z operatorem, gdyż ta jest zawierana przez dokonanie czynność faktycznej, czyli wykupienie karty startowej Orange. Rezygnacja jest jeszcze jeszcze prostsza - polega na zaprzestaniu korzystania z oferty. Doładowanie konta prepaid jest możliwe na kilka sposobów, począwszy od klasycznych kart- zdrapek dostępnych w niemal każdym sklepie po internet za pośrednictwem wielu serwisów, kont bankowych, bankomatów, terminali płatniczych, telefonów z rachunkiem lub stacjonarnych czy za punkty PAYBACK.

Dodatkową zaletą doładowań prepaid Orange jest bez wątpienia możliwość korzystania z pakietów, gdy nie ma posiada się środków na koncie, duży wybór atrakcyjnych pakietów obniżających koszty i bonusy np. darmowe minut z okazji urodziny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE