Reklama

Dom w Kutnie, a może w okolicach?

Opublikowano:
Autor:

Dom w Kutnie, a może w okolicach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Średnia cena domu w powiecie kutnowskim to około 653 000 zł, jak wynika z analizy portalu Oferty.net. Warto przyjrzeć się, jaki mają wybór osoby zainteresowane posiadaniem własnych czterech kątów. Poniżej krótka charakterystyka cen i standardu oferowanych nieruchomości.Jak się okazuje, najtańsze domy można nabyć w leżących nieopodal Kutna mniejszych miejscowościach, np. w Krośniewicach. Najniższe ceny kształtują się w przedziale 100 000 zł – 200 000 zł. W przypadku takich obiektów, często musimy jednak liczyć się z pewnymi niedogodnościami. Niektóre z domów wymagają remontu, bądź są w stanie surowym. Położone na peryferiach zazwyczaj nie posiadają kanalizacji, niekiedy ogrzewane są za pomocą pieców miałowych, a na dodatek wymagają używania butli gazowych. Niekorzystne bywa też ich położenie – część działek znajduje się bowiem w pobliżu tras szybkiego ruchu. Niewątpliwą zaletą, obok niskiej ceny, jest często duża powierzchnia działek lub dodatkowe zabudowania gospodarcze na terenie posesji.

Najdroższe domy w powiecie kutnowskim kosztują około 1,5 do 2 milionów złotych. Nierzadko są to ogromne posiadłości, które nadają się do prowadzenia działalności agroturystycznej czy założenia pensjonatu. Sprzyja temu malownicza okolica, bliskość terenów rekreacyjnych i piękno tutejszej przyrody. Zdarzają się także obiekty zabytkowe, pochodzące z XIX wieku.

Osoby zainteresowane nabyciem domu w stolicy województwa, muszą być przygotowane na większe koszty. Średnia cena domu w Łodzi wynosi 813 000 zł. Najtańsze budynki kosztują około 120 000 – 140 000 zł, natomiast najdroższe nawet 3 lub 4 miliony. Podane sumy to ceny ofertowe, które dotyczą rynku wtórnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE