Reklama

Dotkliwie pobili go w Niemczech, teraz walczy o zdrowie. W Kutnie będzie koncert charytatywny

Opublikowano:
Autor:

Dotkliwie pobili go w Niemczech, teraz walczy o zdrowie. W Kutnie będzie koncert charytatywny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak wielu naszych rodaków, pan Paweł także pracował za naszą zachodnią granicą. Niestety, pewnego dnia został brutalnie pobity. Od tamtego momentu minęło już kilka lat, a mężczyzna nadal walczy o powrót do zdrowia. Leczenie jest niezwykle kosztowne, a rodzina pana Pawła nie jest w stanie samodzielnie go sfinansować.

Z tego powodu w internecie odbywa się zbiórka pieniędzy. Każdy z nas może się dorzucić, wystarczy wejść pod TEN LINK. To nie wszystko. Już w sobotę 17 marca o godz. 20 odbędzie się charytatywny koncert zespołu ALASTOR. Miejsce? Moto Pub Garage. Artyści zachęcają, by poświęcić ten wieczór pomocy dla Pawła Darula.

- Bardzo trudno było sprowadzić Pawła do Polski, ponieważ żaden szpital specjalistyczny nie chciał podjąć się dalszego leczenia i rehabilitacji. Cud sprawił, że Paweł dostał się do jedynego w Polsce ośrodka dla śpiochów fundacji światło w Toruniu i przebywał tam przez 3 miesiące, po czym zabrałam męża do domu. Było to konieczne ze względów finansowych, gdyż opłata za pobyt męża wynosiła 1600 zł miesięcznie, a dodatkowo dojazdy do męża też kosztowały. W 39-te urodziny mąż w końcu trafił do domu i mogliśmy być wreszcie razem z dziećmi – piszą bliscy pana Pawła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE