Reklama

Reklama

Dowódca kutnowskiego batalionu odchodzi na emeryturę. Za nami uroczyste pożegnanie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dowódca 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie odchodzi na emeryturę. Podpułkownika Arkadiusza Wypycha uroczyście pożegnali żołnierze oraz przedstawiciele władz samorządowych Kutna i powiatu.

Reklama

Na terenie 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie odbyły się uroczystości pożegnalne z okazji przejścia na emeryturę ppłk. Arkadiusza Wypycha. W wydarzeniu wzięli udział m.in. starosta kutnowski Daniel Kowalik, zastępca prezydenta Kutna Zbigniew Wdowiak i przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora.

- Szanowni Państwo, w imieniu swoim, Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz całej społeczności powiatu kutnowskiego składam na ręce Pana Pułkownika serdeczne podziękowania. Dzięki ogromnemu wsparciu Wojsk Obrony Terytorialnej pod Pana przewodnictwem powiat kutnowski w tych ciężkich czasach mógł czuć się bezpieczny i zaopiekowany. Bardzo dziękuję - mówił podczas uroczystości starosta D. Kowalik. 

Starosta wręczył też dowódcy pamiątkowy grawerton z okazji przejścia na emeryturę.

Przypomnijmy, ppłk. Arkadiusz Wypych objął obowiązki dowódcy kutnowskiego batalionu w 2021 roku.

Swoją służbę w wojsku rozpoczął w 1992 roku. Jest doświadczonym oficerem, w 2013 roku był uczestnikiem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie.

Brał też udział w licznych kursach doskonalących. Służył m.in. w 3 Rejonowej Bazie Materiałowej, 1 Dywizjonie Lotniczym i 3 Regionalnej Bazie Logistycznej. 

Info: Starostwo Powiatowe w Kutnie/własne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy