Reklama

Reklama

Droga gładka jak lustro? Na jej remont gmina wydała...

Opublikowano: czw, 30 sty 2020 10:12
Autor:

Droga gładka jak lustro? Na jej remont gmina wydała... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Właśnie dobiegła końca przebudowa drogi gminnej w miejscowości Nagodów. Wartość inwestycji wyniosła blisko pół miliona złotych.

Reklama

Jak informują władze gminy Kutno, inwestycja jest już dopięta na ostatni guzik.

W jej ramach wykonano 504 m bieżące drogi o nawierzchni bitumicznej i szerokości 3,5 m, utwardzone zostały również pobocza o szerokości 0,8 m oraz zjazdy na posesje i pola.

Wartość robót budowlanych wyniosła 420 407,04 zł. Nie wszystkie pieniądze gmina wyłozyła jednak z własnej kieszeni. Na realizację tego zadania uzyskała bowiem dotację w wysokości 182 124,00 zł ze środków budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 2 lata temu | ocena +2 / -2

  mieszkaniec

  Lepiej by te władze przypomniały sobie o zgłoszeniach mieszkańców Nagodowa odnośnie potrzeby naprawy pobocza zniszczonego podczas wkopywania rur z gazem... Jadąc od Kutna strach zjechać by się minąć z kimś jadącym w drugą stronę bo można wpasc do rowu lub uszkodzić podwozie takie dziury, ale oczywiście możliwości podłączenia do gazu brak. Na... Rozwiń

 • 2 lata temu | ocena +2 / -2

  dfsf

  będzie gdzie na szosie jeździć...chyba, że jak to w Polsce, asfalt nieoczekiwanie kończy się wraz z ostatnim budynkiem...

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Mefisto, ten co zła pragnąc ..........

  Każdy kawałek wyremontowanej drogi jest godny pochwały. Karygodna pozostaje nadal droga w Woźniakowie, to już nawet nie jest oburzające, raczej śmieszne i smutne. Takie drogi były w średniowieczu zwane traktami, od tego czasu droga nie uległa zmianie, tylko pojazdy.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -2

  W

  Kawał roboty????