Reklama

Drugie miejsce w Łódzkiem dla Burzyńskiego

Opublikowano:
Autor:

Drugie miejsce w Łódzkiem dla Burzyńskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Co roku od pięciu lat Puls Biznesu publikuje ranking najlepszych samorządowców. Pod uwagę wziętocztery kryteria: dobre zarządzanie finansami gminy (w tym pozyskiwanie funduszy zewnętrznych), sprawne zarządzanie oświatą, inwestowanie w infrastrukturę i efektywne budowanie aktywności społecznej. W tym roku drugie miejsce w naszym województwie należy do prezydenta Kutna - Zbigniewa Burzyńskiego. Gratulujemy!

Na łamach Pulsu Biznesu możemy przeczytać o naszym mieście wiele pochlebnych słów: "Doskonałe położenie geograficzne i tereny Łódzkiej SSE sprawiają, że 46-tysięczne miasto jest w krajowej czołówce pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Firmy zainwestowały tam już ponad 2,5 mld zł. Dominują: przemysł spożywczy, produkcja opakowań, przetwórstwo tworzyw sztucznych, produkcja maszyn rolniczych i farmaceutyków. Dochody Kutna w tym roku wyniosą ponad 170 mln zł."

— W najbliższych latach środek ciężkości wydatków z budżetu miasta będzie się przesuwał w kierunku poprawy jakości życia mieszkańców — zapowiada Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna od 2002 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE