Reklama

Druki reklamowe dla firm. Zamawiaj zdalnie i bezpiecznie

Opublikowano:
Autor:

Druki reklamowe dla firm. Zamawiaj zdalnie i bezpiecznie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Druki reklamowe są jednym z niezbędnych elementów, które powinny się znaleźć na wyposażeniu każdej formy. Do kategorii druków reklamowych będziemy zaliczać bardzo wiele produktów. Można wymienić szereg zupełnie podstawowych takich jak wizytówki, papier firmowy czy też, coraz popularniejsze teczki ofertowe. Dla osób potrzebujących przechowywać większa ilośc dokumentów polecamy segregatory. Oczywiście do tej kategorii zaliczymy także wiele innych, równie potrzebnych materiałów. Mogą to być elementy reklamy zewnętrznej takiej jak tablice reklamowe czy banery reklamowe.

Gdzie zamawiać?

Przyjęło się, że druki reklamowe zamawiamy bezpośrednio w drukarni czy agencji reklamowej. W dobie globalnej pandemii, nie jest to jednak dobry pomysł. należy zdecydowanie unikać kontaktów osobistych na tyle, na ile to będzie możliwe. Oczywiście w dobie Internetu i szeroko rozwiniętych usług kurierskich osobista wizyta w większości przypadków nie jest już potrzebna. Wystarczy umieć sprawnie posługiwać się takim narzędziem jakim jest poczta elektroniczna, również umiejętność prostego wypowiadania się. Należy po prostu skontaktować się z odpowiednią firmą. Nie mówimy tutaj o dużych drukarniach internetowych, które z reguły nie świadczą takich usług. Wymagają gotowych projektów, których wytworzenie bez znajomości zasad poligrafii może być trudne dla laika. Jednak istnieje bardzo wiele małych drukarń, które szczególnie chętnie pomogę w opracowaniu odpowiedniego projektu druków reklamowych.

Co będzie potrzebne do zdalnego zamówienia na druki reklamowe?

Do zdalnego złożenia zamówienia w małej drukarni nie potrzeba wiele. Wystarczy jeśli będziecie dysponować logo Waszej firmy (jeśli dysponujecie), zdjęciami, aczkolwiek nie jest to konieczne bo istnieje bardzo wiele darmowych baz zdjęć. Przede wszystkim jednak należy wiedzieć czego się oczekuje. Innymi słowy pisząc do drukarni postarajmy się dokładnie opisać to czego potrzebujemy, nie zapominać o określeniu nakładu druku reklamowego. Im podacie więcej szczegółow tym lepiej łatwiej będzie wykonawcy sprostać Waszym wymaganiom. Uściślijmy. Potrzebne będzie logo, zdjęcia, treść do zamieszczenia na danej pracy (np. tekst reklamowy, dane adresowe). I podkreślmy to jeszcze raz w miarę dokładny opis danego druku. Jeśli już wykonywaliście kiedyś jakieś druki to może dysponujecie gotowymi plikami z projektami. Poszukajcie na swoich dyskach takich plików, które będą miały rozszerzenie cdr, ai, eps, pdf. Te z reguły są lepsze niż pliki jpg, które nie zawsze mają odpowiednią jakość, jaka powinny mieć druki reklamowe..

Wyślijcie wszystko co macie i czekajcie na odpowiedź drukarni z wyceną i być może już z wykonanym projektem pod druk. Jeśli projekt od razy przypadnie Wam do gustu nie pozostanie nic innego, jak zlecić druk. Uzgodnijcie formę płatności, czas realizacji, koszt dostawy, etc. W dobie szeroko rozwiniętych usług kurierskich zamawianie zdalne jest znacznie bezpieczniejsze. Nie kosztuje zbyt wiele, a pozwala zamówić praktycznie każdą rzecz. Jeśli wszystko poszło gładko, nie pozostaje nic innego, jak poczekać na wizytę kuriera.

Zerknijcie na ofertę drukarni altmedia z Wyszkowa. Odległość nie ma znaczenia. Obecnie do teczek reklamowych dorzucają wizytówki i to zupełnie GRATIS. Zapraszamy tutaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE