Reklama

Drzwi otwarte u Troczewskiego

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejną szkołą, która na swoje włości zaprosiła dziś gimnazjalistów był ZS nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego. Uczniowie mieli okazję przekonać się na czym polega nauka na kierunkach tj. technik hotelarstwa, technik żywienia i gospodarstwa domowego, technik technologii żywności, kelner, czy kucharz. Zainteresowani zwiedzili pracownie, a także zaciągnęli informacji na temat rekrutacji.

Poza sporą dozą informacji, w szkolnych salach znalazło się również coś dla łakomczuchów. Uczennice pod czujnym okiem eksperta upiekły cała górę ciastek, które miały być najlepszym dowodem na to, że warto zasilić szeregi Troczewskiego. I to właśnie domena: "przez żołądek do serca" odegrała dziś w placówce główną rolę.

Wypieki, słodycze i inne frykasy przyciągały uwagę gimnazjalistów już po przekroczeniu progu szkoły. Miodem dla oka był za to pokaz kelnerstwa z prawdziwego zdarzenia zaprezentowany z gracją przez uczennice. Ilu nowych kucharzy, kelnerów i hotelarzy pojawi się w przyszłym roku u Troczewskiego? Chętnych z pewnością nie zabraknie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE