Reklama

Reklama

Duża awaria! Bez wody do późnego wieczora

Opublikowano: 21 października 2020 14:26
Autor:

Duża awaria! Bez wody do późnego wieczora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niektórzy mieszkańcy gminy Kutno muszą być przygotowani na przerwę w dostawach wody, która ma potrwać do późnych godzin wieczornych.

Reklama

Gmina Kutno informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej przesyłowej w miejscowości Julinki w dniu 21 października 2020 r. od godz. 13 30 nastąpiła przerwa w dostawie wody z wodociągu "Strzegocin".

- Prosimy mieszkańców zasilanych wodą z pompowni strefowej w Lesznie o ograniczenie do niezbędnego minimum poboru wody (Boża Wola, Byszew, Dudki, Dębina, Franki Wroczyńskie, Gnojno, Grabków, Leszczynek, Kalinowa, Marianki, Nagodów, Nowa Wieś, Piwki, Siemiennik, Stanisławów, Włosków, Wroczyny, Wysoka Wielka, Wysoka Duża) Wznowienie dostaw planowane od godz. 22 00 – informuje gmina Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  Ttttt

  Na Łokietka w bloku też jest awaria brak wody i centralnego ogrzewania , a Pionier o miał zgłoszone wieczorem przyjechali nieroby z ,,pioniera"popatrzyli i powiedzieli że rano usuną awarie .O 20 skończył im się dyżur o usuwaniu awaria i się zwinęli i pojechali do domu do ciepłego.A 75 rodzin niech w zimnym siedzą i bez ciepłej wody tak Pionier traktuje lokatorów. O każdą awarię trzeba po parę razy dzwonić to dopiera ,, wielmożni fachowcy się pojawią .

 • 9 miesięcy temu | ocena +6 / -6

  Mieszkaniec

  Może właśnie tym powinna się zająć Pani Wójt żeby takie sytuację nie miały miejsca. A nie organizacją spotkań w dobie pandemi w sprawie likwidacji sołectw.

  • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

   AD

   Organizuje takie zebrania w czasie pandemi i sama nie przyjeżdża na takie spotkanie. To jest odpowiedzialność chyba nie.

  • 9 miesięcy temu | ocena +4 / -4

   O.. H

   Lans ważniejszy...