Reklama

Reklama

Duże zmiany w urzędzie miasta. Jest ważny komunikat dla interesantów

Opublikowano: 23 października 2020 13:50
Autor:

Duże zmiany w urzędzie miasta. Jest ważny komunikat dla interesantów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną oraz wprowadzeniem obostrzeń czerwonej strefy, od dnia 26 października do odwołania Urząd Miasta Kutna prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie w godzinach od 8.30 do 14.00 od poniedziałku do piątku.

Reklama

Sprawy pilne należy konsultować telefonicznie pod numerem telefonu 24-253 11 00 (centrala). Poniżej podajemy również numery do wydziałów realizujących zadania

w zakresie :

1) ewidencji ludności i dowodów osobistych – tel. 24-253 11 45

2) administracji architektoniczno-budowlanej – tel. 24-253 12 11, 24-253 12 22

3) ochrony środowiska – tel. 24-253 11 62, 24-253 12 54

4) przebudowy lub remontu infrastruktury telekomunikacyjnej, istniejącej w pasie

drogowym drogi publicznej zgodnie z ustawą z dnia 21 marca 1985 r. o drogach

publicznych - tel. 24-253 12 28, 24-253 11 26

5) podatku od nieruchomości - tel. 24 - 253 12 58, 24 - 253 12 36

Ponadto pisma można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej skrzynki podawczej: /UMKutno/ Skrytka ESP lub pod adresem [email protected]

Interesanci mogą składać korespondencję kierowaną do Urzędu Miasta Kutna (w tym do USC) w skrzynce pocztowej, która ustawiona jest w wejściu do urzędu od strony pl. Marszałka J. Piłsudskiego 18 w godzinach od 7.30 do 15.30. Przy wystawionej skrzynce pocztowej zamieszczony jest wykaz komórek organizacyjnych urzędu i numery telefonów.

Urząd Stanu Cywilnego prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów w godzinach od 8.30 do 14.00 od poniedziałku do piątku w zakresie rejestracji stanu cywilnego.

Do budynku Urzędu Miasta Kutna oraz Urzędu Stanu Cywilnego mają wstęp wyłącznie osoby posiadające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną lub przyłbicą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)
 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  mu

  " Do budynku Urzędu Miasta Kutna oraz Urzędu Stanu Cywilnego mają wstęp wyłącznie osoby posiadające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną lub przyłbicą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa." yyy cos nie pykło w tym komunikacie, bo zasłaniać usta i nos można nie tylko maseczka i przylbica zgodnie z obowiazujacymi przepisami to moze byc np szalik, wiec chyba urzad miasta musi poprawic komunikat a nie publikowac takiego gniota. A teraz idac za przykladem urzedu, informuje, iz moja skrzynka pocztowa bedzie wystawiona w ogdzinach 17-21 przed domem i wszelkie pisma urzedowe prosze dostarczac tylko w tych godzinach, w przypadku, gdy urzednik chce sie ze mna spotkac osobiscie niech umowi sie telefonicznie, listow poleconych nie odbieram ze wzgledu na wirusa.

  • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -1

   yolo

   minusuja tylko wyrobnicy urzedu

 • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  Czytelnik

  Urzędy powinny prackwać.

 • 9 miesięcy temu | ocena +6 / -6

  ***** ***

  W nocy w Warszawie tłumy ludzi poszły na Żoliborz pod dom karakana, chociaż do jego ochrony została ściągnięta milicja z całego województwa, która pluła gazem. Dzisiaj będzie powtórka i znacznie większe tłumy niż wczoraj. My w Kutnie natomiast nie potrafimy się zorganizować. Społeczeństwo jak cielęta zgadza się na wszystkie decyzje. Pisiory mogą zamknąć szpital, przychodnie, zlikwidować wszystko, odebrać prawa obywatelskie, a duża część mieszkańców Kutna i tak się ucieszy, że Wielki Wódz (chociaż karzeł moralno-intelektualny) tak o nich dba. Ludzie, obudźcie się i wyjdźcie na ulice!

 • 9 miesięcy temu | ocena +11 / -11

  Miśka

  Nie pracy nie ma płacy

 • 9 miesięcy temu | ocena +16 / -16

  Dino

  Wynagrodzenie o 50procent w dół

 • 9 miesięcy temu | ocena +16 / -16

  HH

  Cholerne urzędniczyny pozamykaja się jak szczury w klatkach.

  • 9 miesięcy temu | ocena +12 / -12

   Nam wirus nie grozi????

   A czym różni się taka pani od pani pracującej w markecie? Proszę mi wytłumaczyć jeszcze coś, bo ja nie rozumiem. W urzędach się pozamykali, lekarze i przychodnie się pozamykały. Skoro tak boją się zarazić to dlaczego pałętaja się z alejki do alejki w markecie przez godzinę albo więcej. Wiem bo pracuje tam.

 • 9 miesięcy temu | ocena +3 / -3

  VIP...

  Najlepiej wszystko pozamykać i zakazać wychodzenia z domu bo pandemia

 • 9 miesięcy temu | ocena +13 / -13

  Żenada

  A ta Pani z ochrony środowiska to nic nie wie jak Urząd był normalnie czynny kpina wszedłem to jeszcze odczułem co Pan chciał przerwalem prywatna rozmowę Pani na żadne pytanie nie pomogła nawet nie wiedział gdzie mam się zgłosić a tu akcja czyste powietrze a Pani nic nie wie teraz to nawet nie będzie odbierać tel bo taki zapiernicz moim zdaniem kpina jakąś zamknąć markety o tą Pani na kasie ma większy szansę na chorobę zwana Covid niż pani przyjmując interesantów bo jest w stanie utrzymać odstęp między interesantów niż ta Pani co siedzi na kasie w markecie

 • 9 miesięcy temu | ocena +18 / -18

  kpina

  Kpina taka pancia z biedronki tez może będzie telefonicznie ustala kolejkę do kasy?, Bankowiec, sklepikarz, etc. Nygusy urzędasy