Reklama

Reklama

Duże zmiany w urzędzie miasta. Jest ważny komunikat dla interesantów

Opublikowano: 23 października 2020 13:50
Autor: bnp/UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną oraz wprowadzeniem obostrzeń czerwonej strefy, od dnia 26 października do odwołania Urząd Miasta Kutna prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie w godzinach od 8.30 do 14.00 od poniedziałku do piątku.

Reklama

Sprawy pilne należy konsultować telefonicznie pod numerem telefonu 24-253 11 00 (centrala). Poniżej podajemy również numery do wydziałów realizujących zadania

w zakresie :

1) ewidencji ludności i dowodów osobistych – tel. 24-253 11 45

2) administracji architektoniczno-budowlanej – tel. 24-253 12 11, 24-253 12 22

3) ochrony środowiska – tel. 24-253 11 62, 24-253 12 54

4) przebudowy lub remontu infrastruktury telekomunikacyjnej, istniejącej w pasie

drogowym drogi publicznej zgodnie z ustawą z dnia 21 marca 1985 r. o drogach

publicznych - tel. 24-253 12 28, 24-253 11 26

5) podatku od nieruchomości - tel. 24 - 253 12 58, 24 - 253 12 36

Ponadto pisma można składać drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej skrzynki podawczej: /UMKutno/ Skrytka ESP lub pod adresem [email protected]

Interesanci mogą składać korespondencję kierowaną do Urzędu Miasta Kutna (w tym do USC) w skrzynce pocztowej, która ustawiona jest w wejściu do urzędu od strony pl. Marszałka J. Piłsudskiego 18 w godzinach od 7.30 do 15.30. Przy wystawionej skrzynce pocztowej zamieszczony jest wykaz komórek organizacyjnych urzędu i numery telefonów.

Urząd Stanu Cywilnego prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów w godzinach od 8.30 do 14.00 od poniedziałku do piątku w zakresie rejestracji stanu cywilnego.

Do budynku Urzędu Miasta Kutna oraz Urzędu Stanu Cywilnego mają wstęp wyłącznie osoby posiadające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną lub przyłbicą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  mu

  " Do budynku Urzędu Miasta Kutna oraz Urzędu Stanu Cywilnego mają wstęp wyłącznie osoby posiadające zasłonięte usta i nos maseczką ochronną lub przyłbicą, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa." yyy cos nie pykło w tym komunikacie, bo zasłaniać usta i nos można nie tylko maseczka i przylbica zgodnie z obowiazujacymi przepisami to moze byc np szalik, wiec chyba urzad miasta musi poprawic komunikat a nie publikowac takiego gniota. A teraz idac za przykladem urzedu, informuje, iz moja skrzynka pocztowa bedzie wystawiona w ogdzinach 17-21 przed domem i wszelkie pisma urzedowe prosze dostarczac tylko w tych godzinach, w przypadku, gdy urzednik chce sie ze mna spotkac osobiscie niech umowi sie telefonicznie, listow poleconych nie odbieram ze wzgledu na wirusa.

  • miesiąc temu | ocena +1 / -1

   yolo

   minusuja tylko wyrobnicy urzedu

 • miesiąc temu | ocena +2 / -2

  Czytelnik

  Urzędy powinny prackwać.

 • miesiąc temu | ocena +6 / -6

  ***** ***

  W nocy w Warszawie tłumy ludzi poszły na Żoliborz pod dom karakana, chociaż do jego ochrony została ściągnięta milicja z całego województwa, która pluła gazem. Dzisiaj będzie powtórka i znacznie większe tłumy niż wczoraj. My w Kutnie natomiast nie potrafimy się zorganizować. Społeczeństwo jak cielęta zgadza się na wszystkie decyzje. Pisiory mogą zamknąć szpital, przychodnie, zlikwidować wszystko, odebrać prawa obywatelskie, a duża część mieszkańców Kutna i tak się ucieszy, że Wielki Wódz (chociaż karzeł moralno-intelektualny) tak o nich dba. Ludzie, obudźcie się i wyjdźcie na ulice!

 • miesiąc temu | ocena +11 / -11

  Miśka

  Nie pracy nie ma płacy

 • miesiąc temu | ocena +16 / -16

  Dino

  Wynagrodzenie o 50procent w dół

 • miesiąc temu | ocena +16 / -16

  HH

  Cholerne urzędniczyny pozamykaja się jak szczury w klatkach.

  • miesiąc temu | ocena +12 / -12

   Nam wirus nie grozi????

   A czym różni się taka pani od pani pracującej w markecie? Proszę mi wytłumaczyć jeszcze coś, bo ja nie rozumiem. W urzędach się pozamykali, lekarze i przychodnie się pozamykały. Skoro tak boją się zarazić to dlaczego pałętaja się z alejki do alejki w markecie przez godzinę albo więcej. Wiem bo pracuje tam.

 • miesiąc temu | ocena +3 / -3

  VIP...

  Najlepiej wszystko pozamykać i zakazać wychodzenia z domu bo pandemia

 • miesiąc temu | ocena +13 / -13

  Żenada

  A ta Pani z ochrony środowiska to nic nie wie jak Urząd był normalnie czynny kpina wszedłem to jeszcze odczułem co Pan chciał przerwalem prywatna rozmowę Pani na żadne pytanie nie pomogła nawet nie wiedział gdzie mam się zgłosić a tu akcja czyste powietrze a Pani nic nie wie teraz to nawet nie będzie odbierać tel bo taki zapiernicz moim zdaniem kpina jakąś zamknąć markety o tą Pani na kasie ma większy szansę na chorobę zwana Covid niż pani przyjmując interesantów bo jest w stanie utrzymać odstęp między interesantów niż ta Pani co siedzi na kasie w markecie

 • miesiąc temu | ocena +18 / -18

  kpina

  Kpina taka pancia z biedronki tez może będzie telefonicznie ustala kolejkę do kasy?, Bankowiec, sklepikarz, etc. Nygusy urzędasy