Reklama

Reklama

Dzieciaki spotkały się z prezydentem i strażnikami miejskimi. "Takich wizyt życzymy sobie więcej" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyjątkowi goście pojawili się w kutnowskim Urzędzie Miasta. Dzieciaki z jednej ze szkół podstawowych miały okazję spotkać się z prezydentem i zobaczyć, jak wygląda praca Straży Miejskiej.

Reklama

Urząd Miasta odwiedzili uczniowie kl. IIB ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie. Spotkanie miało na celu zapoznanie młodych mieszkańców miasta się z najważniejszymi zadaniami, jakie realizuje samorząd miejski. Pokrótce przybliżył je prezydent Zbigniew Burzyński.

- Uczniowie w trakcie przeprowadzonego quizu o mieście wykazali się, jak na swój młody wiek, dużą znajomością zagadnień związanych z miastem. Mieli również wiele ciekawych pytań, zarówno zawodowych, jak i osobistych do prezydenta miasta - informują przedstawiciele magistratu. 

Uczniowie zwiedzili urząd i zobaczyli centrum monitoringu miejskiego. Mieli również okazję zobaczyć od środka radiowóz Straży Miejskiej, który pokazali im strażnicy. Inicjatorką spotkania była wychowawca klasy pani Agnieszka Ciesielska.

Info: UM Kutno

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy