Reklama

Reklama

Dzień Edukacji Wczesnoszkolnej w "Dziewiątce"

Opublikowano: śr, 25 lut 2015 09:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia We wtorek, 24 lutego br. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed dziećmi, które od nowego roku szkolnego rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Do szkoły zaproszono przedszkolaków, by poznały przedsmak uczniowskiego życia. Placówkę odwiedziło 175 dzieci z Przedszkoli nr 8, 15, 16.

Reklama

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami przygotowali dla przybyłych gości wiele atrakcji. Na hali sportowej maluchy obejrzały przedstawienie profilaktyczne „ Sąd nad Pchłą Szachrajką” w wykonaniu uczniów klasy IIb oraz rywalizowały w grach i zabawach pod hasłem „W krainie kolorów”.

Ponadto w klasach czekało na przedszkolaków wiele niespodzianek: warsztaty kulinarne, zajęcia z e-bookiem, zabawy z komputerem, zajęcia interaktywne z języka angielskiego i niemieckiego, tworzenie drzewa przyjaźni, igraszki z plasteliną, drama. Dzieci zwiedzały też pomieszczenia szkoły: świetlicę, sale komputerowe, stołówkę, sale lekcyjne, basen.

Przedszkolaki dobrze się bawiły i zapowiedziały, że z radością przyjdą do „Dziewiątki” we wrześniu, już jako uczniowie klasy pierwszej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)