Reklama

"Dzień Otwarty" w Agromie

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O godzinie 10. rozpoczął się "Dzień Otwarty" zorganizowany przez Agromę Polsad i Agrimont. Słoneczna pogoda zdecydowanie sprzyjała organizatorom, bo przyczyniła się do zgromadzenia tłumu rolników i pasjonatów rolnictwa. Na przybyłych czekały ciekawe atrakcje, stoiska ze sprzętem rolniczym, a także pyszne jedzenie i muzyka. Oprócz mieszkańców na "Dniu Otwartym" pojawili się także miejscy i powiatowi samorządowcy.

"Dzień Otwarty" powiązany jest z pokazem polowym maszyn i ciągników oraz premierą nowego ciągnika ZETOR "CRYSTAL". W programie imprezy znajduje się również prezentacja ODR w Bratoszewicach oraz tematyczne prezentacje firm Intermag - "Rzepak" i Intermag - "Sad".

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli także przy wejściu wziąć udział w konkursie, którego rozstrzygnięcie odbędzie się o godzinie 15:30. Na brak rozrywki nie mogły narzekać także dzieci, dla których przygotowano specjalne atrakcje przygotowane przez firmę Bruder.

- Jestem rolnikiem i z zainteresowaniem oglądam wystawione maszyny - mówi pan Zbigniew, który wraz z synami przybył na "Dzień Otwarty". - Szukałem w ostatnim czasie kilku sprzętów, więc na pewno dokonam tu zakupu - dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE