Reklama

Dzień wędkarza w SOSW nr 2

Opublikowano:
Autor:

Dzień wędkarza w SOSW nr 2 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 19 marca obchodzony jest Dzień Wędkarza. Z tej okazji w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2 dla Słabo Słyszących, odbyło się spotkanie przedstawciela Koła Wędkarskiego "Metalurg", Przemysława Saczuka z dziećmi i młodzieżą.Spotkanie miało na celu przybliżenie pasji jaką jest wędkarstwo, zachęcenie do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Wędkarz pokazał uczniom podlodowy sprzęt wędkarski oraz opowiedział o zasadach bezpiecznego wędkowania podczas okresu zimowego.

Młodzież mogła zobaczyć wędki podlodowe, przynęty oraz przymierzyć specjalny kombinezon wypornościowy, który wędkarze zakładają podczas łowienia na lodzie.
Przybyły gość zorganizował także quiz dla uczniów, podczas którego mogli oni wygrać upominki ufundowane przez Koło "Metalurg".

Dodatkową atrakcją było przybycie strażaków, którzy starali się przekazać uczniom wiedzę na temat udzialania pierwszej pomocy podczas zabaw na śniegu i lodowisku.
Na zakończenie spotkania Koło "Metalurg" zaprosiło uczniów na słodki poczęstunek. Spotkanie przygotowała Sylwia Frydrysiak-Saczuk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE