Reklama

Dziewczęta z "Kasprowicza" najlepsze w piłce nożnej

Opublikowano:
Autor:

Dziewczęta z "Kasprowicza" najlepsze w piłce nożnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz trzeci w ramach rozgrywek Licealiady, zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć szkół: I LO PUL w Kutnie, I LO im. gen. J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, ZS Nr 3 im. W. Grabskiego, ZS Nr 4 im. Z. Balickiego oraz ubiegłoroczny mistrz ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie. W turnieju finałowym, który odbył się 14 kwietnia wzięły udział cztery najlepsze drużyny wyłonione z grup eliminacyjnych. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wzbudziły wiele emocji u zawodniczek oraz licznie zgromadzonych kibiców. Po raz pierwszy mistrzem powiatu kutnowskiego w piłce nożnej zostały dziewczęta II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie.


W meczu finałowym o wyłonieniu zwycięzcy musiały zdecydować rzuty karne, w których skuteczniejszy okazał się „Kasprowicz”, wygrywając 4:3 z „Grabskim”. Dziewczęta z „Kasprowicza”uzyskały prawo reprezentowania powiatu kutnowskiego w zawodach rejonowych, które odbędą się 17 kwietnia w Łowiczu. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Wyniki turnieju finałowego
ZS Nr 3 w Kutnie - I LO w Kutnie 3:0
ZS Nr 1 w Kutnie - II LO w Kutnie 1:2

Mecz o III - I LO w Kutnie - ZS Nr 1 w Kutnie 3:0
Finał - II LO w Kutnie - ZS Nr 3 w Kutnie 0:0 dogrywka 0:0 karne 4:3

Kolejność końcowa turnieju finałowego:
1. II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie
2. ZS Nr 3 im. W. Grabskiego
3. I LO im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie
4. ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie

Skład reprezentacji „Kasprowicza”: Wiktoria Leszczyńska, Natalia Furmańska, Oliwia Woźniak, Beata Lewandowska, Weronika Paczkowska, Dominika Walczak, Weronika Prątkowska, Luiza Ostrowska, Natalia Czerwińska, Michalina Łuczak, Lidia lewandowska, Gabriela michalak, nauczyciel Grzegorz Stoliński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE