Reklama

Reklama

"Dziewiątka" dwa razy trzecia

Opublikowano: pon, 23 lis 2015 09:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziewiętnastego listopada w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Rejonu Wojewódzkiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach IMS. Do rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji szkół podstawowych, które podzielono na dwie grupy: „A” – SP 9 Kutno i SP 4 Skierniewice, „B” – SP Biała Rawska, SP Kowiesy i SP Domaniewice. Wyniki spotkań grupowych: SP 9 Kutno – SP 4 Skierniewice 1:3, SP Biała Rawska – SP Domaniewice 5:2, SP Domaniewice – SP Kowiesy 6:6, SP Biała Rawska – SP Kowiesy 4:3. W meczu o 3 miejsce drużyna z Kutna pokonała SP Kowiesy 6:1 a w finale SP Biała Rawska pokonała po rzutach karnych SP 4 Skierniewice 3:2.

Reklama

Natomiast 20 listopada również w Rawie Mazowieckiej rozegrano Finał Rejonu Wojewódzkiego W Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji szkół podstawowych.

SP 9 Kutno rozstawiono w grupie walczącej bezpośrednio o mistrzostwo rejonu. Pozostałe drużyny musiały sobie to miejsce wywalczyć: SP 9 Skierniewice – SP Kowiesy 3:2, SP 2 Łowicz – SP Boguszyce 1:5. W meczu o czwarte miejsce drużyna z Łowicza pokonała SP Kowiesy 3:1.

W finałowej grupie reprezentacja SP 9 Kutno przegrała z SP 9 Skierniewice 4:1 i z SP Boguszyce 10 : 7 , zajmując ostatecznie trzecie miejsce. W meczu decydującym o wyłonieniu mistrza rejonu był remis 4:4, ale to reprezentacja z Boguszyc, mająca lepszy bilans bramek, cieszyła się z awansu do finału wojewódzkiego.

Opiekunami reprezentacji dziewcząt i chłopców SP 9 Kutno byli: Tomasz Pasiński i Marcin Smakowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)