Reklama

Dziś budżetowa sesja w powiecie - oglądaj [NA ŻYWO]

Opublikowano:
Autor:

Dziś budżetowa sesja w powiecie - oglądaj [NA ŻYWO]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś w Starostwie Powiatowym w Kutnie odbędzie się sesja Rady Powiatu Kutnowskiego. W okresie międzyświątecznym radni zbiorą się m.in. po to, aby uchwalić przyszłoroczny budżet.

W porządku obrad znajdą się m.in. podjęcie uchwały w sprawie przekazania zadania własnego Powiatu Kutnowskiego dotyczące zimowego utrzymania dróg powiatowych w zakresie ich odśnieżania w sezonie zimowym 2018-2019, następującym gminom: Żychlin, Nowe Ostrowy, Oporów, Krzyżanów, Bedlno, Dąbrowice, Kutno, Strzelce, Krośniewice i Łanięta, podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Kutnowskiego na lata 2019– 2023, a także uchwalenie powiatowego budżetu na rok 2019.

Oprócz tego radni otrzymają także informację o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Kutnowskiego za rok szkolny 2017/2018, w tym o wynikach sprawdzianu i egzaminów zewnętrznych z uwzględnieniem działań podejmowanych przez szkoły nakierowanych na kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez kuratora oświaty, a także informację dotyczącą analizy oświadczeń majątkowych.

Sesję Rady Powiatu Kutnowskiego można śledzić na żywo poniżej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE